Folia na meble - kamień 4129

  • Zamów metry bieżące
    W naszym sklepie oferujemy możliwość zamówienia niepełnych metrów bieżących, np. 2,3m - minimum 1mb
    Wybierz folię z dostępnych szerokości rolki, długość docięcia jest dowolna. Zamówienie metrów bieżących to idealne rozwiązanie do oklejenia dużych powierzchni lub wycięcia nietypowych kształtów.

    Przykład: Po wpisaniu „2,3“ w polu „metry bieżące“ otrzymasz folię w wybranej szerokości (np. 1,52m) i długości 2,3m. Folia dostarczana jest zawsze w jednym arkuszu.
cena zawiera 23% podatku VAT

produkt dostępny w naszym magazynie
Nr.: af-4129

Zestaw montażowy w komplecie bez dopłaty

Zestaw montażowy w komplecie bez dopłaty

Do każdego zamówienia naszych folii meblowych otrzymają Państwo zestaw narzędzi. Zawiera rakiel i nóż tnący.

Instrukcja montażu foli meblowych

  • Granitowa folia samoprzylepna to folia do kamienia w kolorze ciemnoszarym do antracytowego z lekko nakrapianą powierzchnią. Przylega do wszystkich sztywnych, gładkich i nieporowatych powierzchni. Swoją przyczepność uzyskuje dzięki specjalnej warstwie klejącej, składającej się z kleju akrylowego, który jest odporny na wilgoć i całkowicie samoistnie się przykleja. Właściwości wodoodporne zapewniają również, że na folii nie mogą się tworzyć i rozmnażać zarazki i bakterie. Dzięki temu granitowa folia samoprzylepna jest idealna do zastosowania jako folia kuchenna i stanowi oszczędną alternatywę dla odnawiania frontów kuchennych, backsplashu i blatu. Ponadto jest odporny na inne czynniki, takie jak nadmierne ciepło, ścieranie związane z pracą, kurz domowy i kwasy, takie jak etanol i sól. W razie potrzeby folię można w każdej chwili usunąć i wymienić na nową. Jeśli chodzi o konserwację, nie musisz przestrzegać żadnych instrukcji i nie potrzebujesz specjalnego środka czyszczącego. Do dokładnego oczyszczenia powierzchni folii samoprzylepnej granit wystarczy już wilgotna i miękka szmatka.