Folia na meble - jednokolorowa 8135

  • Zamów metry bieżące
    W naszym sklepie oferujemy możliwość zamówienia niepełnych metrów bieżących, np. 2,3m - minimum 1mb
    Wybierz folię z dostępnych szerokości rolki, długość docięcia jest dowolna. Zamówienie metrów bieżących to idealne rozwiązanie do oklejenia dużych powierzchni lub wycięcia nietypowych kształtów.

    Przykład: Po wpisaniu „2,3“ w polu „metry bieżące“ otrzymasz folię w wybranej szerokości (np. 1,52m) i długości 2,3m. Folia dostarczana jest zawsze w jednym arkuszu.
cena zawiera 23% podatku VAT

produkt dostępny w naszym magazynie
Nr.: af-8135

Zestaw montażowy w komplecie bez dopłaty

Zestaw montażowy w komplecie bez dopłaty

Do każdego zamówienia naszych folii meblowych otrzymają Państwo zestaw narzędzi. Zawiera rakiel i nóż tnący.

Instrukcja montażu foli meblowych

  • Dyskretny wystrój pomieszczenia możesz uzupełnić folią samoprzylepną w kolorze ciemnobeżowym. Ma matową, niebłyszczącą, nierefleksyjną i nierzucającą się w oczy powierzchnię. Jednolicie i łatwo wkomponowuje się w pomieszczenie. Jego zewnętrzna warstwa jest wodoodporna i dlatego można ją prać. Folia może być również stosowana jako folia ścienna. W tym przypadku jest to nawet świetna alternatywa dla tradycyjnych tapet. W razie potrzeby można go zdjąć ze ściany za jednym razem. Można nią również pokryć stare meble lub odnowić drzwi. Bez względu na to, jaką powierzchnię chcesz upiększyć - upewnij się, że jest ona gładka, równa, czysta i sztywna. W razie potrzeby należy odpowiednio wyczyścić i przetworzyć meble. Folia samoprzylepna w kolorze ciemnobeżowym jest również odporna na działanie kwasów i płynów takich jak kawa, cola czy wino. Dzięki temu nadaje się również do stosowania w obszarach przetwarzania żywności. Folię do mebli należy stosować tylko wewnątrz pomieszczeń. Nie jest przeznaczony do użytku zewnętrznego. Do każdego zamówienia na film dołączamy dwa narzędzia. Dzięki temu nie trzeba samemu organizować ściągaczki i noża do cięcia. Więcej informacji można znaleźć w naszej sekcji FAQ