Folia na meble - drewnopodobna 1084

  • Zamów metry bieżące
    W naszym sklepie oferujemy możliwość zamówienia niepełnych metrów bieżących, np. 2,3m - minimum 1mb
    Wybierz folię z dostępnych szerokości rolki, długość docięcia jest dowolna. Zamówienie metrów bieżących to idealne rozwiązanie do oklejenia dużych powierzchni lub wycięcia nietypowych kształtów.

    Przykład: Po wpisaniu „2,3“ w polu „metry bieżące“ otrzymasz folię w wybranej szerokości (np. 1,52m) i długości 2,3m. Folia dostarczana jest zawsze w jednym arkuszu.
cena zawiera 23% podatku VAT

produkt dostępny w naszym magazynie
Nr.: af-1084

Zestaw montażowy w komplecie bez dopłaty

Zestaw montażowy w komplecie bez dopłaty

Do każdego zamówienia naszych folii meblowych otrzymają Państwo zestaw narzędzi. Zawiera rakiel i nóż tnący.

Instrukcja montażu foli meblowych

  • Dzięki folii samoprzylepnej do mebli dąb nowoczesny uzyskasz modny dom Hygge. Bo tutaj motto brzmi: przytulnie, przytulnie, przytulnie. I właśnie ten styl emanuje folia samoprzylepna dąb nowoczesny. Jego powierzchnia ma ciepły i średni brązowy odcień drewna. Ozdobiona jest naturalnym usłojeniem oraz drobnymi sękami i widocznymi słojami rocznymi. Folia ta jest idealna do renowacji frontów kuchennych lub blatów. Szczególnie kuchnie mieszkalne zyskują na przytulnym hygge designie. Wszystkie nasze folie meblowe są wodoodporne, antybakteryjne i nie zawierają szkodliwych substancji. Z tego powodu, meble film dąb nowoczesny może być używany bez wahania w obszarze przetwarzania żywności. Jeśli chcą Państwo zastosować tę folię na swoim blacie, zalecamy użycie dodatkowej deski do wszystkich prac kuchennych, takich jak krojenie i siekanie. Chociaż folia samoprzylepna jest bardzo wytrzymała, nie jest w stanie długo wytrzymać ostrego ostrza.