Folia na meble - drewnopodobna 1146

  • Zamów metry bieżące
    W naszym sklepie oferujemy możliwość zamówienia niepełnych metrów bieżących, np. 2,3m - minimum 1mb
    Wybierz folię z dostępnych szerokości rolki, długość docięcia jest dowolna. Zamówienie metrów bieżących to idealne rozwiązanie do oklejenia dużych powierzchni lub wycięcia nietypowych kształtów.

    Przykład: Po wpisaniu „2,3“ w polu „metry bieżące“ otrzymasz folię w wybranej szerokości (np. 1,52m) i długości 2,3m. Folia dostarczana jest zawsze w jednym arkuszu.
cena zawiera 23% podatku VAT

produkt dostępny w naszym magazynie
Nr.: af-1146

Zestaw montażowy w komplecie bez dopłaty

Zestaw montażowy w komplecie bez dopłaty

Do każdego zamówienia naszych folii meblowych otrzymają Państwo zestaw narzędzi. Zawiera rakiel i nóż tnący.

Instrukcja montażu foli meblowych

  • Bardzo charakterystyczną powierzchnię ma folia meblowa drewno beżowe szorstkie. Wszystkie rowki i żyły są wyraźnie widoczne i wyczuwalne. Film jest bardzo autentycznie zaprojektowany i utrzymany w kolorze od jasnego do szarego beżu. Naturalny, ale prosty styl folii samoprzylepnej jest idealny do rozjaśnienia bibliotek, gabinetów lekarskich lub recepcji w firmach. Z jednej strony oszczędza to Państwu wysokich kosztów zakupu nowych mebli. Z drugiej strony unika się głośnych i uciążliwych prac remontowych, które zwykle powodują dużo kurzu i brudu. A to z kolei pozwala na przeprowadzenie montażu folii nawet w trakcie eksploatacji budynku. W ten sposób unikniecie Państwo zamknięcia, strat w pracy i spadku obrotów. Nadal nie jesteś pewien, czy folia meblowa drewno beżowe szorstkie jest odpowiednia dla Twojego projektu? Zamów teraz próbkę filmu online. Możecie Państwo wybrać do pięciu różnych próbek, które wyślemy do Państwa bezpłatnie.