Folia na meble - drewnopodobna 1244

  • Zamów metry bieżące
    W naszym sklepie oferujemy możliwość zamówienia niepełnych metrów bieżących, np. 2,3m - minimum 1mb
    Wybierz folię z dostępnych szerokości rolki, długość docięcia jest dowolna. Zamówienie metrów bieżących to idealne rozwiązanie do oklejenia dużych powierzchni lub wycięcia nietypowych kształtów.

    Przykład: Po wpisaniu „2,3“ w polu „metry bieżące“ otrzymasz folię w wybranej szerokości (np. 1,52m) i długości 2,3m. Folia dostarczana jest zawsze w jednym arkuszu.
cena zawiera 23% podatku VAT

produkt dostępny w naszym magazynie
Nr.: af-1244

Zestaw montażowy w komplecie bez dopłaty

Zestaw montażowy w komplecie bez dopłaty

Do każdego zamówienia naszych folii meblowych otrzymają Państwo zestaw narzędzi. Zawiera rakiel i nóż tnący.

Instrukcja montażu foli meblowych

  • Jasnobrązowa i matowa powierzchnia folii drewnianej Lomba jest autentycznie wzorzysta i ma namacalny rysunek drewna. Przeplatają się w niej średnio brązowe żyłki i delikatne słoje drzew. Ciepły, drewniany charakter folii jest bardzo przytulny i doskonale komponuje się z takimi stylami wyposażenia wnętrz jak japoński czy skandynawski. Do montażu folii do drewna Lomba nie jest potrzebny dodatkowy płyn montażowy, ponieważ jest ona samoprzylepna i szybko się przykleja. Przed montażem należy odkleić folię nośną, aby zapewnić kontakt warstwy klejącej z podłożem. Wszystkie zafoliowane elementy i pomieszczenia mogą być następnie ponownie wykorzystane. Nie trzeba przestrzegać czasów suszenia. Dzięki folii nie dochodzi również do rozprzestrzeniania się w pomieszczeniu uciążliwych lub nieprzyjemnych zapachów. Nadal nie są Państwo pewni, czy folia do drewna Lomba jest odpowiednia dla Państwa projektu? Już teraz zamów bezpłatną próbkę w naszym sklepie internetowym i przekonaj się o naturalnej strukturze drewna