Folia na meble - jednokolorowa 8071

  • Zamów metry bieżące
    W naszym sklepie oferujemy możliwość zamówienia niepełnych metrów bieżących, np. 2,3m - minimum 1mb
    Wybierz folię z dostępnych szerokości rolki, długość docięcia jest dowolna. Zamówienie metrów bieżących to idealne rozwiązanie do oklejenia dużych powierzchni lub wycięcia nietypowych kształtów.

    Przykład: Po wpisaniu „2,3“ w polu „metry bieżące“ otrzymasz folię w wybranej szerokości (np. 1,52m) i długości 2,3m. Folia dostarczana jest zawsze w jednym arkuszu.
cena zawiera 23% podatku VAT

produkt dostępny w naszym magazynie
Nr.: af-8071

Zestaw montażowy w komplecie bez dopłaty

Zestaw montażowy w komplecie bez dopłaty

Do każdego zamówienia naszych folii meblowych otrzymają Państwo zestaw narzędzi. Zawiera rakiel i nóż tnący.

Instrukcja montażu foli meblowych

  • Jak świeża, wiosenna łąka, błyszczy zieleń trawnika z warstwą kleju. Jego prawie matowa powierzchnia ma bardzo delikatny połysk, który nie odbija się i nie odbija. Za pomocą tej folii można okleić drzwi, zafoliować meble kuchenne lub przeprojektować ścianę. Jako folia ścienna jest tańszą i mniej skomplikowaną alternatywą dla tradycyjnych tapet. Po pierwsze, jest samoprzylepny. Nie wymaga żadnych dodatkowych płynów montażowych ani innych klejów do instalacji. Ponadto, jego powierzchnia jest antybakteryjna, ognioodporna, żaroodporna, trwała, odporna na zarysowania i wodoodporna. Pozwala to na łatwe czyszczenie bez konieczności częstej konserwacji. W razie potrzeby zmywalną folię ścienną można usunąć ze ściany w każdej chwili i za jednym razem. Wszystkie materiały znajdujące się wewnątrz folii samoprzylepnej lawn green są przyjazne dla środowiska i nie zawierają szkodliwych substancji. Ten produkt jest specjalnie zaprojektowany do użytku wewnętrznego. Nie ma możliwości naklejania go na elementy znajdujące się na zewnątrz. Na życzenie możemy przyciąć folię samoprzylepną w kolorze zieleni trawnikowej, aby dokładnie pasowała do Państwa potrzeb