Folia na meble - jednokolorowa 8062

  • Zamów metry bieżące
    W naszym sklepie oferujemy możliwość zamówienia niepełnych metrów bieżących, np. 2,3m - minimum 1mb
    Wybierz folię z dostępnych szerokości rolki, długość docięcia jest dowolna. Zamówienie metrów bieżących to idealne rozwiązanie do oklejenia dużych powierzchni lub wycięcia nietypowych kształtów.

    Przykład: Po wpisaniu „2,3“ w polu „metry bieżące“ otrzymasz folię w wybranej szerokości (np. 1,52m) i długości 2,3m. Folia dostarczana jest zawsze w jednym arkuszu.
cena zawiera 23% podatku VAT

produkt dostępny w naszym magazynie
Nr.: af-8062

Zestaw montażowy w komplecie bez dopłaty

Zestaw montażowy w komplecie bez dopłaty

Do każdego zamówienia naszych folii meblowych otrzymają Państwo zestaw narzędzi. Zawiera rakiel i nóż tnący.

Instrukcja montażu foli meblowych

  • Folia meblowa w kolorze pomarańczowym ma matową powierzchnię, która nie odbija światła ani nie błyszczy się. Jego intensywny pomarańczowy odcień charakteryzuje się bardzo delikatną strukturą, którą można wyczuć nawet opuszkami palców. Wodoodporne, antybakteryjne i wytrzymałe właściwości folii sprawiają, że ma ona uniwersalne zastosowanie. Możesz go użyć do laminowania mebli, renowacji drzwi, pokrycia płytek lub przeprojektowania kuchni. Ważne jest, aby wszystkie powierzchnie, które mają zostać pokryte, były twarde, płaskie, sztywne i czyste. W razie potrzeby należy je dokładnie oczyścić przed montażem. Montaż folii meblowej orange można wykonać samodzielnie. Specjaliści lub specjalna wiedza nie są konieczne. Szczegółową instrukcję montażu można znaleźć na naszej stronie internetowej. Ponieważ siła klejenia odpornego na wilgoć kleju akrylowego występuje już po kilku minutach, wklejone elementy mogą być ponownie użyte bezpośrednio po montażu. Czasy suszenia nie muszą być przestrzegane. Dużo więcej informacji oraz przydatnych wskazówek i porad znajdziesz w artykułach na naszym blogu lub na stronie FAQ