Folia na meble - jednokolorowa 8028

  • Zamów metry bieżące
    W naszym sklepie oferujemy możliwość zamówienia niepełnych metrów bieżących, np. 2,3m - minimum 1mb
    Wybierz folię z dostępnych szerokości rolki, długość docięcia jest dowolna. Zamówienie metrów bieżących to idealne rozwiązanie do oklejenia dużych powierzchni lub wycięcia nietypowych kształtów.

    Przykład: Po wpisaniu „2,3“ w polu „metry bieżące“ otrzymasz folię w wybranej szerokości (np. 1,52m) i długości 2,3m. Folia dostarczana jest zawsze w jednym arkuszu.
cena zawiera 23% podatku VAT

produkt dostępny w naszym magazynie
Nr.: af-8028

Zestaw montażowy w komplecie bez dopłaty

Zestaw montażowy w komplecie bez dopłaty

Do każdego zamówienia naszych folii meblowych otrzymają Państwo zestaw narzędzi. Zawiera rakiel i nóż tnący.

Instrukcja montażu foli meblowych

  • Z szaro-niebieską folią samoprzylepną Windowfilms szybko i tanio zafoliujesz swoje meble kuchenne. Przylega do wszystkich gładkich, sztywnych, płaskich i czystych powierzchni. Przed nałożeniem preparatu należy bardzo dokładnie oczyścić wszystkie powierzchnie, które mają być pokryte. Jego wodoodporna i antybakteryjna warstwa zewnętrzna ma bardzo delikatną fakturę o ciemnoszaro-niebieskim odcieniu. Ciemne kolory sprawiają, że duże kuchnie wydają się mniejsze, a przez to bardziej przytulne. Czyszczenie szaro-błękitnej folii samoprzylepnej jest stosunkowo proste i nieskomplikowane. Wystarczy miękka gąbka lub miękka szmatka i trochę wody, aby uzyskać bardzo dobre efekty czyszczenia. Ponadto ta folia meblowa jest odporna na działanie kwasów domowych, takich jak kawa, etanol, ocet, sos sojowy i cola. Materiały żaroodporne i ognioodporne zapewniają również bezpieczne środowisko. Wszystkie stosowane surowce są przyjazne dla środowiska i nie zawierają żadnych substancji szkodliwych dla zdrowia. W razie potrzeby folię można szybko zdemontować