Folia na meble - drewnopodobna 1056

  • Zamów metry bieżące
    W naszym sklepie oferujemy możliwość zamówienia niepełnych metrów bieżących, np. 2,3m - minimum 1mb
    Wybierz folię z dostępnych szerokości rolki, długość docięcia jest dowolna. Zamówienie metrów bieżących to idealne rozwiązanie do oklejenia dużych powierzchni lub wycięcia nietypowych kształtów.

    Przykład: Po wpisaniu „2,3“ w polu „metry bieżące“ otrzymasz folię w wybranej szerokości (np. 1,52m) i długości 2,3m. Folia dostarczana jest zawsze w jednym arkuszu.
cena zawiera 23% podatku VAT

produkt dostępny w naszym magazynie
Nr.: af-1056

Zestaw montażowy w komplecie bez dopłaty

Zestaw montażowy w komplecie bez dopłaty

Do każdego zamówienia naszych folii meblowych otrzymają Państwo zestaw narzędzi. Zawiera rakiel i nóż tnący.

Instrukcja montażu foli meblowych

  • Dąb jest od wielu lat jednym z najpopularniejszych materiałów do produkcji mebli i wyposażenia wnętrz w Niemczech. Ponieważ ma cudowne właściwości. Nasza folia drewniana dąb rustykalny również w niczym nie ustępuje oryginałowi. Folia jest odporna, odporna na zarysowania, antybakteryjna i wodoodporna. Jego powierzchnia ma do złudzenia przypominające prawdziwy dąb usłojenie, które jest nie tylko poprzecinane drobnymi żyłkami, ale także posiada jasne i ciemne zmiany koloru. Właśnie ta struktura folii sprawia, że rustykalna folia do drewna dębowego jest tak naturalna. Szczególnie harmonijnie i nowocześnie wygląda w połączeniu z przytulnymi tekstyliami i jasnymi kolorami. Folię meblową można wykorzystać do produkcji półek, biurek, kredensów i wielu innych. W przypadku foliowania kredensu radzimy oddzielnie obrobić szuflady i drzwi szafek, a w razie potrzeby wcześniej wyjąć ich zawartość. Należy pamiętać, że do foliowania brzegów zawsze potrzeba nieco więcej folii i należy to uwzględnić w zamówieniu.