Folia na meble - brokat 7039

  • Zamów metry bieżące
    W naszym sklepie oferujemy możliwość zamówienia niepełnych metrów bieżących, np. 2,3m - minimum 1mb
    Wybierz folię z dostępnych szerokości rolki, długość docięcia jest dowolna. Zamówienie metrów bieżących to idealne rozwiązanie do oklejenia dużych powierzchni lub wycięcia nietypowych kształtów.

    Przykład: Po wpisaniu „2,3“ w polu „metry bieżące“ otrzymasz folię w wybranej szerokości (np. 1,52m) i długości 2,3m. Folia dostarczana jest zawsze w jednym arkuszu.
cena zawiera 23% podatku VAT

produkt dostępny w naszym magazynie
Nr.: af-7039

Zestaw montażowy w komplecie bez dopłaty

Zestaw montażowy w komplecie bez dopłaty

Do każdego zamówienia naszych folii meblowych otrzymają Państwo zestaw narzędzi. Zawiera rakiel i nóż tnący.

Instrukcja montażu foli meblowych

  • Folia samoprzylepna brokat srebrny ma lekko chropowatą powierzchnię, która jest ozdobiona wieloma małymi i mieniącymi się drobinkami. W zależności od kąta padania światła, odbijają one padające źródło światła, tworząc w ten sposób efekt lekkiego połysku. Generalnie folia może być montowana na wszystkich płaskich, czystych i twardych powierzchniach. Ze względu na ekstrawagancką strukturę folii polecamy ją do niecodziennych pomysłów aranżacyjnych. W razie potrzeby można go w każdej chwili ponownie usunąć. Dzięki temu idealnie nadaje się na imprezy sezonowe, takie jak Boże Narodzenie czy Sylwester. Nasza folia samoprzylepna brokat srebrny nie zawiera żadnych szkodliwych substancji i może być bez obaw stosowana wewnątrz pomieszczeń. Obiekty zewnętrzne nie są odpowiednie. Wraz z zamówieniem wysyłamy bezpłatnie ściągaczkę i nóż do cięcia folii. Masz również możliwość otrzymania próbek do pięciu produktów. Więcej informacji na temat folii meblowej znajdą Państwo w naszym dziale FAQ lub na stronie bloga.