Folia na meble - drewnopodobna 1102

  • Zamów metry bieżące
    W naszym sklepie oferujemy możliwość zamówienia niepełnych metrów bieżących, np. 2,3m - minimum 1mb
    Wybierz folię z dostępnych szerokości rolki, długość docięcia jest dowolna. Zamówienie metrów bieżących to idealne rozwiązanie do oklejenia dużych powierzchni lub wycięcia nietypowych kształtów.

    Przykład: Po wpisaniu „2,3“ w polu „metry bieżące“ otrzymasz folię w wybranej szerokości (np. 1,52m) i długości 2,3m. Folia dostarczana jest zawsze w jednym arkuszu.
cena zawiera 23% podatku VAT

produkt dostępny w naszym magazynie
Nr.: af-1102

Zestaw montażowy w komplecie bez dopłaty

Zestaw montażowy w komplecie bez dopłaty

Do każdego zamówienia naszych folii meblowych otrzymają Państwo zestaw narzędzi. Zawiera rakiel i nóż tnący.

Instrukcja montażu foli meblowych

  • Naturalne i autentyczne wzornictwo zapewnia nasza folia drewniana wiąz. Podobnie jak oryginał, ma realistyczne słoje drzew, sęki i drobne żyłki. Wzór ten jest wytłoczony w górnej warstwie folii. Dzięki temu jest on odczuwalny nie tylko wizualnie, ale również dotykowo. Zwłaszcza w obszarze kuchni, folia drewniana wiąz jest użyteczną alternatywą dla prawdziwego drewna, ponieważ ma wiele zalet. Z jednej strony, można ją bardzo łatwo wyczyścić. Z drugiej strony jest odporny na wilgoć. Pierścienie wody z odstawionych i ociekających szklanek nie mogą utrwalić się na powierzchni folii. Oszczędza to również czasochłonnych zabiegów konserwacyjnych, takich jak olejowanie i szlifowanie. Dodatkowo, specjalna warstwa w folii drewnianej wiąz zapobiega powstawaniu i rozprzestrzenianiu się zarazków i bakterii. Ponieważ został zaprojektowany specjalnie do użytku wewnętrznego, nie zawiera żadnych substancji szkodliwych dla zdrowia. Nasze folie meblowe są poddawane analizie emisji dwutlenku węgla na wszystkich etapach produkcji.