Folia na meble - drewnopodobna 1184

  • Zamów metry bieżące
    W naszym sklepie oferujemy możliwość zamówienia niepełnych metrów bieżących, np. 2,3m - minimum 1mb
    Wybierz folię z dostępnych szerokości rolki, długość docięcia jest dowolna. Zamówienie metrów bieżących to idealne rozwiązanie do oklejenia dużych powierzchni lub wycięcia nietypowych kształtów.

    Przykład: Po wpisaniu „2,3“ w polu „metry bieżące“ otrzymasz folię w wybranej szerokości (np. 1,52m) i długości 2,3m. Folia dostarczana jest zawsze w jednym arkuszu.
cena zawiera 23% podatku VAT

produkt dostępny w naszym magazynie
Nr.: af-1184

Zestaw montażowy w komplecie bez dopłaty

Zestaw montażowy w komplecie bez dopłaty

Do każdego zamówienia naszych folii meblowych otrzymają Państwo zestaw narzędzi. Zawiera rakiel i nóż tnący.

Instrukcja montażu foli meblowych

  • Nasza dyskretna folia samoprzylepna cyprys jest bardzo jasną do beżowej folią do drewna z autentycznym rysunkiem drewna. Wyraźnie widać i czuć drobne rowki i żyłki. Dzięki matowej powierzchni i dyskretnej kolorystyce łatwo dopasowuje się do wielu stylów wyposażenia wnętrz. Folia samoprzylepna Cypress sprawdza się szczególnie dobrze w przypadku atrakcyjnej mieszanki stylu Scandi i minimalizmu: Japandi. Charakteryzują ją proste meble o nienachalnych kolorach w uspokajającej aranżacji. Dzięki temu folia samoprzylepna Cypress jest idealnym elementem dekoracyjnym do wyposażenia biura. Tchnij nowe życie w stare meble biurowe, takie jak biurko, półka, kredens czy nawet ściana. Folia do drewna przylega do wielu gładkich, czystych i twardych powierzchni, a w razie potrzeby można ją usunąć. Jest również wodoodporny, ognioodporny, antybakteryjny, odporny na zadrapania i wytrzymały. Do czyszczenia folii w zupełności wystarczy miękka i wilgotna szmatka. Aby go nie uszkodzić, odradzamy stosowanie środków czyszczących o ostrych krawędziach.