Folia na meble - drewnopodobna 1535

  • Zamów metry bieżące
    W naszym sklepie oferujemy możliwość zamówienia niepełnych metrów bieżących, np. 2,3m - minimum 1mb
    Wybierz folię z dostępnych szerokości rolki, długość docięcia jest dowolna. Zamówienie metrów bieżących to idealne rozwiązanie do oklejenia dużych powierzchni lub wycięcia nietypowych kształtów.

    Przykład: Po wpisaniu „2,3“ w polu „metry bieżące“ otrzymasz folię w wybranej szerokości (np. 1,52m) i długości 2,3m. Folia dostarczana jest zawsze w jednym arkuszu.
cena zawiera 23% podatku VAT

produkt dostępny w naszym magazynie
Nr.: af-1535

Zestaw montażowy w komplecie bez dopłaty

Zestaw montażowy w komplecie bez dopłaty

Do każdego zamówienia naszych folii meblowych otrzymają Państwo zestaw narzędzi. Zawiera rakiel i nóż tnący.

Instrukcja montażu foli meblowych

  • Samoprzylepna folia Vintage w kolorze jasnoszarym jest wzorzysta z różnymi deskami drewna. Mają one wytłoczoną warstwę wierzchnią z wyraźnym rysunkiem drewna. Wytarty wygląd nadaje folii przytulnego uroku, który doskonale pasuje do wnętrz w stylu shabby chic lub vintage. Generalnie nasze folie meblowe składają się z pięciu warstw: warstwy ochronnej, folii PVC, folii bazowej, warstwy kleju i folii nośnej. Klej składa się z kleju akrylowego, który sam przylega do podłoża i mimo wilgoci jest odporny. Na krótko przed montażem należy usunąć dolną folię nośną, aby umożliwić kontakt kleju z podłożem. W zależności od Państwa życzeń, folię samoprzylepną vintage jasnoszarą wysyłamy jako towar na plac lub przyciętą na dokładny wymiar. Folię do mebli należy obrabiać tylko w pomieszczeniach zamkniętych. Folia nie jest przeznaczona do stosowania na zewnątrz. Wszystkie użyte materiały są wolne od substancji szkodliwych i zapobiegają powstawaniu i rozmnażaniu się zarazków i bakterii.