Folia na meble - brokat 7041

  • Zamów metry bieżące
    W naszym sklepie oferujemy możliwość zamówienia niepełnych metrów bieżących, np. 2,3m - minimum 1mb
    Wybierz folię z dostępnych szerokości rolki, długość docięcia jest dowolna. Zamówienie metrów bieżących to idealne rozwiązanie do oklejenia dużych powierzchni lub wycięcia nietypowych kształtów.

    Przykład: Po wpisaniu „2,3“ w polu „metry bieżące“ otrzymasz folię w wybranej szerokości (np. 1,52m) i długości 2,3m. Folia dostarczana jest zawsze w jednym arkuszu.
cena zawiera 23% podatku VAT

produkt dostępny w naszym magazynie
Nr.: af-7041

Zestaw montażowy w komplecie bez dopłaty

Zestaw montażowy w komplecie bez dopłaty

Do każdego zamówienia naszych folii meblowych otrzymają Państwo zestaw narzędzi. Zawiera rakiel i nóż tnący.

Instrukcja montażu foli meblowych

  • Nasza folia meblowa brokatowa czerwona zapewnia błyszczące akcenty wyposażenia. Jego naprzemienne cząsteczki odbijają światło i tworzą mieniący się efekt. Wspaniale komponuje się z sezonowymi wydarzeniami i indywidualnymi stylami życia. Chcesz przeprojektować swój sklep i wciąż szukasz eleganckiego elementu przyciągającego wzrok? Z folią meblową brokat czerwony decydujesz się na doskonały produkt o modnym wzornictwie i fantastycznych właściwościach. Ponieważ folia jest wodoodporna, antybakteryjna, odporna na zarysowania i trudnopalna. Można ją montować na wielu elementach, które mają płaską, równą i solidną powierzchnię zewnętrzną. Wszystkie powierzchnie, które mają być pokryte, muszą być bardzo dokładnie wstępnie oczyszczone. W razie potrzeby usuń również uporczywe zabrudzenia za pomocą skrobaczki lub ostrego noża. Aby móc bezproblemowo skleić narożniki i krawędzie, zalecamy pozostawienie około pięciu centymetrów więcej z każdej strony. W naszym sklepie internetowym mogą Państwo zamówić folię dokładnie dopasowaną lub zamówić odpowiednie artykuły podwórzowe.