Folia na meble - drewnopodobna 1261

  • Zamów metry bieżące
    W naszym sklepie oferujemy możliwość zamówienia niepełnych metrów bieżących, np. 2,3m - minimum 1mb
    Wybierz folię z dostępnych szerokości rolki, długość docięcia jest dowolna. Zamówienie metrów bieżących to idealne rozwiązanie do oklejenia dużych powierzchni lub wycięcia nietypowych kształtów.

    Przykład: Po wpisaniu „2,3“ w polu „metry bieżące“ otrzymasz folię w wybranej szerokości (np. 1,52m) i długości 2,3m. Folia dostarczana jest zawsze w jednym arkuszu.
cena zawiera 23% podatku VAT

produkt dostępny w naszym magazynie
Nr.: af-1261

Zestaw montażowy w komplecie bez dopłaty

Zestaw montażowy w komplecie bez dopłaty

Do każdego zamówienia naszych folii meblowych otrzymają Państwo zestaw narzędzi. Zawiera rakiel i nóż tnący.

Instrukcja montażu foli meblowych

  • Folia do drewna Jodła to jasnobrązowa do beżowej folia meblowa z bardzo autentycznym usłojeniem. Roczne pierścienie i małe wgniecenia, które znajdują się również na oryginale, można zobaczyć, a nawet poczuć na filmie. Folia do drewna jodłowego składa się z pięciu pojedynczych warstw, w tym z wytłaczanej warstwy ochronnej, warstwy klejącej i papieru nośnego. Przed nałożeniem folii należy usunąć papier podkładowy, w przeciwnym razie nie będzie ona przylegać do powierzchni. Raz nałożona folia na meble jest odporna na zabrudzenia do 48 godzin - nawet w przypadku kwaśnych płynów, takich jak cola, kawa, sos sojowy czy ocet winny. Ogólnie rzecz biorąc, jodła film drewna wygląda bardzo naturalne i ciepłe. Jeżeli ty chcesz meblować twój starego gościa pokój lub odnawiać je z świeżym projektem, meble folia jodła jest oszczędnościową alternatywą dla nowego zakupu potrzebnych mebli.