Folia na meble - drewnopodobna 1485

  • Zamów metry bieżące
    W naszym sklepie oferujemy możliwość zamówienia niepełnych metrów bieżących, np. 2,3m - minimum 1mb
    Wybierz folię z dostępnych szerokości rolki, długość docięcia jest dowolna. Zamówienie metrów bieżących to idealne rozwiązanie do oklejenia dużych powierzchni lub wycięcia nietypowych kształtów.

    Przykład: Po wpisaniu „2,3“ w polu „metry bieżące“ otrzymasz folię w wybranej szerokości (np. 1,52m) i długości 2,3m. Folia dostarczana jest zawsze w jednym arkuszu.
cena zawiera 23% podatku VAT

produkt dostępny w naszym magazynie
Nr.: af-1485

Zestaw montażowy w komplecie bez dopłaty

Zestaw montażowy w komplecie bez dopłaty

Do każdego zamówienia naszych folii meblowych otrzymają Państwo zestaw narzędzi. Zawiera rakiel i nóż tnący.

Instrukcja montażu foli meblowych

  • Subtelny, szaro-brązowy kolor bazowy folii do drewna Melange grey posiada wyraźne tłoczenie foliowe. Dzięki temu na powierzchni folii wyróżnia się realistyczny wzór drewna, składający się z słojów rocznych i żłobień drzew. Pod spodem znajduje się folia PVC, jak również folia bazowa, warstwa samoprzylepna i ochronna folia nośna. Aby folia do drewna Melange szara mogła rozwinąć swoją pełną siłę klejenia, przed montażem należy usunąć folię nośną na spodniej stronie. Po drugie, ważne jest, aby wszystkie powierzchnie, które mają być pokryte, były gładkie, równe, czyste i sztywne. Sprawdź elementy pod kątem nierówności i dokładnie usuń uporczywe zabrudzenia. Możliwości projektowe naszych folii meblowych są nieograniczone. Można je zamontować na różnych odpowiednich powierzchniach bez większego wysiłku. Instalacja może być wykonana samodzielnie. Nie jest do tego potrzebny specjalistyczny personel ani wiedza fachowa. Pod względem konserwacji folia do drewna melanż szary jest bardzo nieskomplikowana i nie wymaga dużych nakładów na utrzymanie.