Folia na meble - drewnopodobna 1111

  • Zamów metry bieżące
    W naszym sklepie oferujemy możliwość zamówienia niepełnych metrów bieżących, np. 2,3m - minimum 1mb
    Wybierz folię z dostępnych szerokości rolki, długość docięcia jest dowolna. Zamówienie metrów bieżących to idealne rozwiązanie do oklejenia dużych powierzchni lub wycięcia nietypowych kształtów.

    Przykład: Po wpisaniu „2,3“ w polu „metry bieżące“ otrzymasz folię w wybranej szerokości (np. 1,52m) i długości 2,3m. Folia dostarczana jest zawsze w jednym arkuszu.
cena zawiera 23% podatku VAT

produkt dostępny w naszym magazynie
Nr.: af-1111

Zestaw montażowy w komplecie bez dopłaty

Zestaw montażowy w komplecie bez dopłaty

Do każdego zamówienia naszych folii meblowych otrzymają Państwo zestaw narzędzi. Zawiera rakiel i nóż tnący.

Instrukcja montażu foli meblowych

  • W przypadku jednej z naszych najpopularniejszych folii do drewna Zebrano wybierają Państwo produkt o doskonałych właściwościach. Folia meblowa posiada hydrofobową i odporną na zabrudzenia powierzchnię. Dzięki temu jest bardzo odporny na działanie kwasów takich jak wino, kawa, sól czy sos sojowy. Dodatkowo, specjalne materiały zapobiegają osadzaniu się i namnażaniu na folii bakterii, grzybów i drobnoustrojów. Specjalne cechy ognioodporne, które jednocześnie hamują płomienie, zapewniają bezpieczne środowisko. Folia jest certyfikowana zgodnie z normami przemysłowymi. Wizualnie folia z drewna Zebrano przypomina afrykański wzór. Jego podstawowym kolorem jest jasny do ciemnego beżu. Dodatkowo przez jasną powierzchnię przebiegają ciemnobrązowe, delikatne linie tworzące wzór podobny do pasków. Folia samoprzylepna jest matowa i samoprzylepna. Można go łatwo zainstalować bez konieczności angażowania wykwalifikowanego personelu. Aplikacja jest możliwa tylko w pomieszczeniach zamkniętych. Wyraźnie odradzamy stosowanie na zewnątrz