Folia na meble - jednokolorowa 8095

  • Zamów metry bieżące
    W naszym sklepie oferujemy możliwość zamówienia niepełnych metrów bieżących, np. 2,3m - minimum 1mb
    Wybierz folię z dostępnych szerokości rolki, długość docięcia jest dowolna. Zamówienie metrów bieżących to idealne rozwiązanie do oklejenia dużych powierzchni lub wycięcia nietypowych kształtów.

    Przykład: Po wpisaniu „2,3“ w polu „metry bieżące“ otrzymasz folię w wybranej szerokości (np. 1,52m) i długości 2,3m. Folia dostarczana jest zawsze w jednym arkuszu.
cena zawiera 23% podatku VAT

produkt dostępny w naszym magazynie
Nr.: af-8095

Zestaw montażowy w komplecie bez dopłaty

Zestaw montażowy w komplecie bez dopłaty

Do każdego zamówienia naszych folii meblowych otrzymają Państwo zestaw narzędzi. Zawiera rakiel i nóż tnący.

Instrukcja montażu foli meblowych

  • Intensywny niebieski odcień filmu kolorowego błękit królewski jest idealny, aby nadać Twojemu wystrojowi wnętrza to pewne coś. Folię należy montować na gładkich, sztywnych i płaskich powierzchniach, takich jak komody, szafki, drzwi, fronty kuchenne lub ściany w pokojach. Pod bardzo dyskretnie wytłoczoną warstwą zewnętrzną znajdują się cztery kolejne warstwy: folia PVC, folia bazowa, warstwa kleju i ochronna folia pokryciowa. Zintegrowany klej akrylowy zapewnia optymalne mocowanie. Samodzielnie przylega i jest niewrażliwy na wilgoć. Aby uzyskać bardzo dobre połączenie między podłożem a folią, wszystkie powierzchnie, które mają być pokryte, muszą być dokładnie oczyszczone, a folia pokrywająca musi być ostrożnie odklejona. Aby móc usunąć kieszenie powietrzne pomiędzy nimi, przesuwaj dołączoną ściągaczkę równomiernie od wewnątrz na zewnątrz. Wytrzymała warstwa wierzchnia folii w kolorze błękitu królewskiego jest odporna na działanie powszechnie stosowanych w gospodarstwie domowym kwasów i płynów, takich jak kawa, sól, etanol, cola i sos sojowy. Jest on testowany i certyfikowany zgodnie z normami przemysłowymi pod względem właściwości ognioodpornych