Folia na meble - drewnopodobna 1238

  • Zamów metry bieżące
    W naszym sklepie oferujemy możliwość zamówienia niepełnych metrów bieżących, np. 2,3m - minimum 1mb
    Wybierz folię z dostępnych szerokości rolki, długość docięcia jest dowolna. Zamówienie metrów bieżących to idealne rozwiązanie do oklejenia dużych powierzchni lub wycięcia nietypowych kształtów.

    Przykład: Po wpisaniu „2,3“ w polu „metry bieżące“ otrzymasz folię w wybranej szerokości (np. 1,52m) i długości 2,3m. Folia dostarczana jest zawsze w jednym arkuszu.
cena zawiera 23% podatku VAT

produkt dostępny w naszym magazynie
Nr.: af-1238

Zestaw montażowy w komplecie bez dopłaty

Zestaw montażowy w komplecie bez dopłaty

Do każdego zamówienia naszych folii meblowych otrzymają Państwo zestaw narzędzi. Zawiera rakiel i nóż tnący.

Instrukcja montażu foli meblowych

  • Parkiet z prawdziwego drewna nadaje przytulności każdemu pomieszczeniu mieszkalnemu. Najstarszym i najbardziej znanym wzorem jest tzw. wzór jodełki, w którym deski ułożone są względem siebie pod ostrym kątem. I tak samo jest nasz film meblowy parkiet Graete zaprojektowany. Inspirowana oryginałem, jej powierzchnia została zaprojektowana we wzór pojedynczych drewnianych desek w układzie parkietu. W przeciwieństwie do prawdziwego parkietu, folii nie trzeba szlifować ani poddawać czasochłonnej konserwacji. Specjalne materiały zapewniają, że wilgoć, ciepło i ścieranie nie mają żadnych szans. Zarazki, bakterie i grzyby nie mogą rozwijać się ani w folii, ani na niej. Folia meblowa Parquet Graete jest również odporna na działanie kwaśnych płynów, takich jak kawa, wino, cola i sos sojowy. Może być instalowany we wszystkich miejscach wewnątrz budynków. Nie potrzeba do tego specjalistycznego personelu ani wiedzy fachowej. Wszystkie czynności związane z montażem folii można wykonać samodzielnie. W naszej instrukcji montażu folii meblowych znajdziesz instrukcje krok po kroku z wieloma przydatnymi wskazówkami, dzięki którym sam będziesz mógł foliować meble.