Folia na meble - jednokolorowa 8126

  • Zamów metry bieżące
    W naszym sklepie oferujemy możliwość zamówienia niepełnych metrów bieżących, np. 2,3m - minimum 1mb
    Wybierz folię z dostępnych szerokości rolki, długość docięcia jest dowolna. Zamówienie metrów bieżących to idealne rozwiązanie do oklejenia dużych powierzchni lub wycięcia nietypowych kształtów.

    Przykład: Po wpisaniu „2,3“ w polu „metry bieżące“ otrzymasz folię w wybranej szerokości (np. 1,52m) i długości 2,3m. Folia dostarczana jest zawsze w jednym arkuszu.
cena zawiera 23% podatku VAT

produkt dostępny w naszym magazynie
Nr.: af-8126

Zestaw montażowy w komplecie bez dopłaty

Zestaw montażowy w komplecie bez dopłaty

Do każdego zamówienia naszych folii meblowych otrzymają Państwo zestaw narzędzi. Zawiera rakiel i nóż tnący.

Instrukcja montażu foli meblowych

  • Nowoczesny styl życia opiera się na współgraniu naturalnych elementów i stonowanych kolorów. Samoprzylepna folia gołębia niebieskiego światła uzupełnia modne trendy wyposażenia wnętrz, takie jak Scandi, Hygge, Lagom czy Japandi. Stonowany i dyskretny niebiesko-szary odcień znajduje się na matowej powierzchni, która ma wyczuwalną strukturę. Doskonałe właściwości folii meblowej sprawiają, że ma ona uniwersalne zastosowanie. Możesz go używać zarówno w łazience, jak i w kuchni. Działanie czynników zewnętrznych, takich jak wilgoć, nie jest w stanie uszkodzić wytrzymałej warstwy zewnętrznej. Powodem tego jest zintegrowany klej akrylowy, który jest niewrażliwy na wilgoć i sam się przykleja. Aby stworzyć połączenie między podłożem a folią, wystarczy odkleić folię nośną na spodniej stronie. W zakresie projektowania nie ma żadnych ograniczeń dla Twojej kreatywności. Za pomocą folii samoprzylepnej dove blue light firmy Windowfilms można foliować meble kuchenne i naklejać fronty kuchenne. Na życzenie chętnie wyślemy Ci bezpłatną próbkę