Folia na meble - jednokolorowa 8172

  • Zamów metry bieżące
    W naszym sklepie oferujemy możliwość zamówienia niepełnych metrów bieżących, np. 2,3m - minimum 1mb
    Wybierz folię z dostępnych szerokości rolki, długość docięcia jest dowolna. Zamówienie metrów bieżących to idealne rozwiązanie do oklejenia dużych powierzchni lub wycięcia nietypowych kształtów.

    Przykład: Po wpisaniu „2,3“ w polu „metry bieżące“ otrzymasz folię w wybranej szerokości (np. 1,52m) i długości 2,3m. Folia dostarczana jest zawsze w jednym arkuszu.
cena zawiera 23% podatku VAT

produkt dostępny w naszym magazynie
Nr.: af-8172

Zestaw montażowy w komplecie bez dopłaty

Zestaw montażowy w komplecie bez dopłaty

Do każdego zamówienia naszych folii meblowych otrzymają Państwo zestaw narzędzi. Zawiera rakiel i nóż tnący.

Instrukcja montażu foli meblowych

  • Folia meblowa polarna biel wnosi powiew świeżości do Twoich czterech ścian. Jej jasny i czysty odcień bieli sprawia, że pomieszczenia wydają się optycznie większe i bardziej przestronne. Ma bardzo wytrzymałą i odporną powierzchnię o lekko tłoczonej, matowej i przyjemnej w dotyku strukturze. Najlepiej nadaje się do przeprojektowywania różnych elementów. Możesz nim urządzić swoją sypialnię i nadać jej blasku w nowoczesnym stylu życia, np. boho lub japandi. Również łóżka, komody, szafki nocne czy szafy można upiększyć za pomocą folii meblowej polar white. Jeśli chcesz zastosować folię na szafce, zalecamy najpierw zdemontować wszystkie powierzchnie, które mają być pokryte i odkręcić poszczególne części, takie jak uchwyty lub zawiasy. Następnie należy bardzo dobrze oczyścić wszystkie powierzchnie i usunąć grube zabrudzenia. Podczas instalacji należy pamiętać, aby zawsze przesuwać dołączoną do zestawu ściągaczkę od wewnątrz na zewnątrz. Jest to najlepszy sposób na usunięcie pęcherzyków powietrza pomiędzy folią a podłożem.