Folia na meble - drewnopodobna 1273

  • Zamów metry bieżące
    W naszym sklepie oferujemy możliwość zamówienia niepełnych metrów bieżących, np. 2,3m - minimum 1mb
    Wybierz folię z dostępnych szerokości rolki, długość docięcia jest dowolna. Zamówienie metrów bieżących to idealne rozwiązanie do oklejenia dużych powierzchni lub wycięcia nietypowych kształtów.

    Przykład: Po wpisaniu „2,3“ w polu „metry bieżące“ otrzymasz folię w wybranej szerokości (np. 1,52m) i długości 2,3m. Folia dostarczana jest zawsze w jednym arkuszu.
cena zawiera 23% podatku VAT

produkt dostępny w naszym magazynie
Nr.: af-1273

Zestaw montażowy w komplecie bez dopłaty

Zestaw montażowy w komplecie bez dopłaty

Do każdego zamówienia naszych folii meblowych otrzymają Państwo zestaw narzędzi. Zawiera rakiel i nóż tnący.

Instrukcja montażu foli meblowych

  • Afrykański urok emanuje z filmu o wyglądzie drewna Africa Limba z odporną powierzchnią. Jest matowy, nie błyszczący i nie odbija światła. Średnio brązowy kolor bazowy jest realistycznie ziarnisty i poprzecinany ciemnobrązowymi, bardzo delikatnymi liniami. Prawdziwe tłoczenie w górnej warstwie folii pozwala wyraźnie zobaczyć i poczuć wzór. Odpowiednimi podłożami są teoretycznie prawie wszystkie powierzchnie, które są stałe, płaskie, czyste i równe. Elementy, które mają porowate obszary, takie jak odpryski farby lub luźne obszary w murze, muszą być usunięte przed instalacją, w przeciwnym razie film w drewnie wygląd Afryki Limba nie może w pełni przylegać. W przeciwnym razie, nie ma żadnych ograniczeń dla twojej kreatywności. Możesz nakleić kredensy, foliowe deski i przeprojektować komody. Do montażu folii potrzebna jest odrobina środków czyszczących do oczyszczenia powierzchni, które mają być odpowiednio wklejone oraz, jeśli to konieczne, linijka i ołówek. Do każdego zamówienia automatycznie dołączany jest zestaw podstawowy, składający się z ściągaczki i noża tnącego.