Zalety zakupu w naszym sklepie
  • doskonałej jakości produkty
  • folie objęte długim okresem gwarancyjnym
  • szybka dostawa
  • zakup na fakturę z odroczonym terminem płatności (dla instytucji publicznych)
  • indywidualne docięcie folii na wymiar
  • profesjonalna obsługa
  • szczegółowa instrukcja montażu
Lista kontrolna dotycząca zakupu i montażu folii

Ochrona prywatności: folie matowe

Niezależnie od tego, czy w centrum terapeutycznym, w gabinecie lekarskim, na basenie i w hali sportowej, w mieszkaniu, ogrodzie zimowy lub w biurze: w wielu sytuacjach konieczne jest zastosowanie foli matowych, chroniących przed wzrokiem osób patrzących z zewnątrz, które zapewniają pełną prywatność (również w nocy).

Wysokiej jakości, samoprzylepne folie matowe - przycięte na wymiar lub jako metry bieżące - to tania alternatywa dla drogiego szkła mlecznego. Folie matowe są łatwe w aplikacji oraz trwałe w użyciu. Folie mleczne, zapewniają prywatności i w niewielkim stopniu ograniczają przepływ światła dziennego.

Ważne:

Folia matowe zapewniają prywatność zarówno w ciągu dnia jak i w nocy. W pomieszczeniu oklejonym folią widoczne są jedynie kontury przedmiotów, rzeczy znajdujących się w bezpośrednim sąsiedztwie okna.

Dodatkowy plus:

Folie matowe można w każdej chwili usuwać bez pozostawiania śladów, przy niewielkim nakładzie pracy. Oznacza to, że jeśli nie ma potrzeby ochrony prywatności nie występuje konieczność wymiany okna jak ma to miejsce w przypadku szyb matowych.

Folia matowa biała do instalacji wewnątrz pomieszczeń: niezawodna ochrona prywatności zarówno w ciągu dnia jaki w nocy. Folia przeznaczona do montażu zwłaszcza w biurach, gabinetach lekarskich i łazienkach; optymalna ochrona przed oślepianiem przy wysokiej przepuszczalności światła dziennego.
produkt dostępny

cena:
od 7,20 zł za arkusz

(109 Opinii klientów)
od 60,00 zł za metr bieżący
Folia matowa szara do instalacji wewnątrz pomieszczeń: z efektem piaskowania szyby; zastosowanie głownie na ściankach działowych i oknach / drzwiach łazienkowych.
produkt dostępny

cena:
od 8,16 zł za arkusz

(5 Opinii klientów)
od 68,00 zł za metr bieżący
Folia matowa srebrna do instalacji wewnątrz pomieszczeń: z efektem piaskowania szyby; zastosowanie głownie na ściankach działowych i oknach / drzwiach łazienkowych.
produkt dostępny

cena:
od 9,24 zł za arkusz

(2 Opinii klientów)
od 77,00 zł za metr bieżący
Folia matowa brązowa do instalacji wewnątrz pomieszczeń: z efektem piaskowania szyby; zastosowanie głownie na ściankach działowych i oknach / drzwiach łazienkowych.
produkt dostępny

cena:
od 8,16 zł za arkusz

(7 Opinii klientów)
od 68,00 zł za metr bieżący
Folia matowa biała do montażu zewnętrznego: niezawodna ochrona prywatności zarówno w ciągu dnia jaki w nocy. Folia przeznaczona do montażu zwłaszcza w biurach, gabinetach lekarskich i przeszkleniach balkonowych ; optymalna ochrona przed oślepianiem przy wysokiej przepuszczalności światła dziennego.
produkt dostępny

cena:
od 17,40 zł za arkusz

(5 Opinii klientów)
od 145,00 zł za metr bieżący

Więcej niż tylko ochrona prywatności: folia matowa jako ochrona przed oślepianiem lub element dekoracyjny.

Folia mleczna rozprasza światło i filtruje promienie UV. Folie matowe dzięki swojej specjalnej powierzchni folia rozpraszają światło dzienne i sprawiają, że promienie są odczuwalne dla ludzkiego oka tylko w ograniczonym zakresie. Folia zdecydowanie redukuje uciążliwy efekt oślepiania oraz opóźnia proces blaknięcie mebli i tekstyliów domowych. Dla szklanych dachów oraz powierzchni balkonowych zalecamy zastosowanie odpornej na warunki atmosferyczne folii matowej zewnętrznej.

Dodatkowo folia mleczna może być stosowana jako estetyczny element dekoracyjny. Folie matowe mogą zostać naklejona na części okna, na przykład jako pasy, aby wizualnie zróżnicować szklane drzwi i okna sali konferencyjnej lub biura i jednocześnie zapewnić prywatność. Przeszklenia mebli na gablotach, ladach lub stołach szklanych można również unowocześnić lub optycznie wzbogacić folią matową. Pomysły projektowe nie mają tu praktycznie żadnych ograniczeń. Niemal każda płaska powierzchnia szklana może być całkowicie lub częściowo pokryta folią mleczną.

Folia docięta maszynowo na wymiar czy też jako metry bieżące?

Precyzyjnie przycięte folie matowe są łatwe i szybkie do przyklejenia bez uprzedniej wiedzy. Folie nadają się zarówno do małych jak i dużych powierzchni okien, przeszkleń meblowych, wstawek szklanych w drzwiach i wielu innych. Elementy konstrukcyjne takie jak pasy lub kwadraty powinny być zawsze cięte profesjonalnie, aby uniknąć błędów i nieczystych krawędzi cięcia. W przypadku bardzo dużych powierzchni okien, lepszym wyborem są metry bieżące. Zalety folii matowej w pigułce: Na stronie folie-online.pl znajdziesz wysokiej jakości samoprzylepne folie matowe w kolorze białym, brązowym, szarym oraz srebrnym do klejenia na wewnętrznych powierzchni szklanych, a także w kolorze białym do zastosowań zewnętrznych.

Wszystkie folie matowe gwarantują:

  • pełną prywatność w dzień i w nocy
  • ochronę przed oślepianiem i pojawianiem się refleksów świetlnych na ekranie komputera / telewizora.