Zamów bezpłatne próbki - max. 5 sztuk

Wybierz folie

Jakie folie mogę zamówić?

Możesz wybierać spośród kilku produktów foliowych. Nie ważne czy folia przeciwsłoneczna, folia ochronna UV, folia lustrzana czy samoprzylepna folia meblowa. Nawet połączenie próbek z kilku kategorii nie stanowi problemu.

Ile próbek produktów mogę zamówić?

Z przyczyn technicznych możemy niestety wysłać tylko 5 próbek. Wybór poszczególnych folii okiennych zależy wyłącznie od Państwa.

Co wchodzi w zakres dostawy?

Dostawa próbek folii sprowadza się wyłącznie do wybranych przez Państwa próbek. Nie możemy wysłać żadnych narzędzi do montażu próbnego, takich jak ściągaczki czy noże do cięcia.

Jak przetestować folię okienną lub folię do mebli?

Mniejsze elementy, jak np. nasze próbki folii, mogą być oczywiście również montowane na odpowiednich podłożach jako test. Proszę jednak zwrócić uwagę na następujące kwestie:

  • Niektóre folie nie nadają się do niektórych rodzajów okien. Proszę sprawdzić w opisie artykułu, czy próbka folii może być zamontowana na odpowiedniej szybie.
  • Mały kawałek folii, który wysyłamy jako próbkę, nie może oczywiście pokryć całego okna lub całego mebla. Dlatego też próbka ta w oczywisty sposób nie daje wymaganego efektu i nie można za jej pomocą mierzyć wyników.
  • Jeśli nie mają Państwo pod ręką ściągaczki do próbnego montażu, bardzo pomocna może okazać się przeterminowana karta kredytowa lub podobny przedmiot. Ważne jest, aby krawędź karty nie była uszkodzona lub wgnieciona. W przeciwnym razie może dojść do uszkodzenia folii lub nawet szyby.
  • Po montażu próbnym można bez problemu ponownie zdjąć folię.

Gdzie można przetestować próbki folii okiennych?

Próbki folii można wypróbować na wszystkich dozwolonych rodzajach szkła i szyb. Może to być teoretycznie okno, szklane drzwi, ścianka prysznicowa lub ścianka działowa w biurze. Upewnij się, że powierzchnia do oklejenia jest gładka, równa i bardzo dobrze wstępnie oczyszczona.

Gdzie można przetestować próbki folii meblowej?

W przypadku próbnego montażu z samoprzylepną folią meblową zalecamy montaż próbki tylko na bardzo gładkich, równych i twardych powierzchniach, aby uniknąć uszkodzenia próbki.