Folia na meble - jednokolorowa 8202

  • Zamów metry bieżące
    W naszym sklepie oferujemy możliwość zamówienia niepełnych metrów bieżących, np. 2,3m - minimum 1mb
    Wybierz folię z dostępnych szerokości rolki, długość docięcia jest dowolna. Zamówienie metrów bieżących to idealne rozwiązanie do oklejenia dużych powierzchni lub wycięcia nietypowych kształtów.

    Przykład: Po wpisaniu „2,3“ w polu „metry bieżące“ otrzymasz folię w wybranej szerokości (np. 1,52m) i długości 2,3m. Folia dostarczana jest zawsze w jednym arkuszu.
cena zawiera 23% podatku VAT

produkt dostępny w naszym magazynie
Nr.: af-8202

Zestaw montażowy w komplecie bez dopłaty

Zestaw montażowy w komplecie bez dopłaty

Do każdego zamówienia naszych folii meblowych otrzymają Państwo zestaw narzędzi. Zawiera rakiel i nóż tnący.

Instrukcja montażu foli meblowych

  • Aby przeprojektować stare meble, można skorzystać z cudownych właściwości filmu kolorystycznego ciemna kość słoniowa. Jego matowa powierzchnia posiada strukturę wodoodporną i antybakteryjną. Specjalne materiały wewnątrz folii zapewniają, że ani bakterie, ani zarazki, ani grzyby nie mogą się w niej osiedlać i rozmnażać. Za pomocą tej folii samoprzylepnej można na przykład przeprojektować swój gabinet. Idealnie nadaje się do naklejenia na różne meble biurowe, takie jak biurko, półka, kredens czy nawet tablica memo. Nawet jako folia ścienna, folia w kolorze Dark Ivory może stworzyć wspaniałe akcenty w pomieszczeniu. Lekki charakter folii może między innymi przyczynić się do tego, że małe pomieszczenia będą wydawały się optycznie większe. Dzieje się tak dlatego, że jasne odcienie kolorów rozluźniają wygląd pomieszczenia. Odpowiednie podłoża są gładkie, równe, czyste i twarde. Przed montażem należy oczyścić wszystkie elementy, które mają zostać zakryte. Następnie należy ostrożnie usunąć folię nośną i usunąć kieszenie powietrzne pomiędzy folią a podłożem za pomocą dołączonej ściągaczki. Do każdego zamówienia dołączamy również gratis nóż do cięcia. Z tego można następnie przyciąć film kolorowy ciemny kości słoniowej w razie potrzeby