Folia na meble - marmur 3022

  • Zamów metry bieżące
    W naszym sklepie oferujemy możliwość zamówienia niepełnych metrów bieżących, np. 2,3m - minimum 1mb
    Wybierz folię z dostępnych szerokości rolki, długość docięcia jest dowolna. Zamówienie metrów bieżących to idealne rozwiązanie do oklejenia dużych powierzchni lub wycięcia nietypowych kształtów.

    Przykład: Po wpisaniu „2,3“ w polu „metry bieżące“ otrzymasz folię w wybranej szerokości (np. 1,52m) i długości 2,3m. Folia dostarczana jest zawsze w jednym arkuszu.
cena zawiera 23% podatku VAT

produkt dostępny w naszym magazynie
Nr.: af-3022

Zestaw montażowy w komplecie bez dopłaty

Zestaw montażowy w komplecie bez dopłaty

Do każdego zamówienia naszych folii meblowych otrzymają Państwo zestaw narzędzi. Zawiera rakiel i nóż tnący.

Instrukcja montażu foli meblowych

  • Samoprzylepna folia marmurowa czarna ma matową powierzchnię, która jest bardzo wytrzymała i odporna. Jego głęboka czarna podstawa jest poprzecinana białymi żyłkami - jedne są nieco grubsze, inne bardzo drobne i delikatne. To właśnie ta przypadkowość wzorów sprawia, że folia z czarnego marmuru wygląda tak autentycznie. W przeciwieństwie do oryginalnego marmuru, folia jest bardzo lekka i dlatego łatwiejsza w obróbce. Nie ma wysokich kosztów zakupu i spoconych etapów pracy. Folię samoprzylepną marmur czarny możesz nakleić na wiele różnych elementów. Upewnij się, że podłoża są bardzo dobrze wstępnie oczyszczone, gładkie i równe. Powierzchnie porowate należy uprzednio zagruntować. Jeśli chodzi o konserwację, folia o wyglądzie marmuru jest bardzo prosta. Nie potrzebujesz żadnych specjalnych środków czyszczących i nie musisz przestrzegać żadnych innych specjalnych instrukcji. Wilgotna i miękka ściereczka jest w zupełności wystarczająca. Należy jednak unikać ostro zakończonych i spiczastych przyborów do czyszczenia.