Folia na meble - drewnopodobna 1448

  • Zamów metry bieżące
    W naszym sklepie oferujemy możliwość zamówienia niepełnych metrów bieżących, np. 2,3m - minimum 1mb
    Wybierz folię z dostępnych szerokości rolki, długość docięcia jest dowolna. Zamówienie metrów bieżących to idealne rozwiązanie do oklejenia dużych powierzchni lub wycięcia nietypowych kształtów.

    Przykład: Po wpisaniu „2,3“ w polu „metry bieżące“ otrzymasz folię w wybranej szerokości (np. 1,52m) i długości 2,3m. Folia dostarczana jest zawsze w jednym arkuszu.
cena zawiera 23% podatku VAT

produkt dostępny w naszym magazynie
Nr.: af-1448

Zestaw montażowy w komplecie bez dopłaty

Zestaw montażowy w komplecie bez dopłaty

Do każdego zamówienia naszych folii meblowych otrzymają Państwo zestaw narzędzi. Zawiera rakiel i nóż tnący.

Instrukcja montażu foli meblowych

  • Jako folia ścienna, folia samoprzylepna Modrzew jest doskonałą alternatywą dla tradycyjnych tapet. Montaż ręczny jest znacznie szybszy, w razie potrzeby folię można usunąć bez pozostałości, można ją również czyścić wilgotną szmatką. Jego powierzchnia została zaprojektowana tak, aby była do złudzenia prawdziwa, a z wyczuwalnymi rocznymi słojami jest łudząco podobna do prawdziwego drewna modrzewiowego. Lekki charakter folii bardzo dobrze uzupełnia skandynawski styl mieszkania. Dzięki nienachalnej i naturalnej kolorystyce samoprzylepna folia modrzewiowa harmonijnie wpisuje się w istniejący wystrój pomieszczenia. Na życzenie możemy przyciąć folię na żądany wymiar. Do każdego zamówienia dołączamy bezpłatny zestaw podstawowy narzędzi. Obejmuje to ściągaczkę i ostry nóż do cięcia. Innymi przydatnymi przyborami do nakładania folii są środki czyszczące, linijka i długopis. Należy bardzo dokładnie oczyścić wszystkie powierzchnie, które mają zostać pokryte. Samoprzylepna folia modrzewiowa może optymalnie przylegać tylko do czystych, twardych i bardzo równych powierzchni.