Folia na meble - brokat 7082

  • Zamów metry bieżące
    W naszym sklepie oferujemy możliwość zamówienia niepełnych metrów bieżących, np. 2,3m - minimum 1mb
    Wybierz folię z dostępnych szerokości rolki, długość docięcia jest dowolna. Zamówienie metrów bieżących to idealne rozwiązanie do oklejenia dużych powierzchni lub wycięcia nietypowych kształtów.

    Przykład: Po wpisaniu „2,3“ w polu „metry bieżące“ otrzymasz folię w wybranej szerokości (np. 1,52m) i długości 2,3m. Folia dostarczana jest zawsze w jednym arkuszu.
cena zawiera 23% podatku VAT

produkt dostępny w naszym magazynie
Nr.: af-7082

Zestaw montażowy w komplecie bez dopłaty

Zestaw montażowy w komplecie bez dopłaty

Do każdego zamówienia naszych folii meblowych otrzymają Państwo zestaw narzędzi. Zawiera rakiel i nóż tnący.

Instrukcja montażu foli meblowych

  • Dzięki folii samoprzylepnej w kolorze brokatowego złota możesz stworzyć wspaniałe refleksy. Folia składa się z pięciu pojedynczych i bardzo cienkich warstw. Na zewnątrz znajduje się efektowny wzór o złotym odcieniu z małymi drobinkami brokatu. W zależności od kąta padania źródeł światła, małe elementy mienią się jasno. Ponadto warstwa wierzchnia jest lekko chropowata i nie błyszcząca. Pod spodem znajduje się folia PVC i folia bazowa. Następnie nakładana jest warstwa kleju. Tak zwany klej akrylowy zapewnia wysoką siłę klejenia, która pojawia się już po kilku minutach. Do foliowania naszymi foliami meblowymi nie jest potrzebny dodatkowy klej ani płyn montażowy, ponieważ folie przylegają całkowicie samodzielnie. Na tylnej stronie folii samoprzylepnej w optyce glitter gold znajduje się ochronna folia nośna. Należy ją usunąć przed montażem, w przeciwnym razie folia nie będzie mogła przylegać. Wszystkie materiały są przyjazne dla środowiska i wolne od substancji szkodliwych