Zalety zakupu w naszym sklepie
  • doskonałej jakości produkty
  • folie objęte długim okresem gwarancyjnym
  • szybka dostawa
  • zakup na fakturę z odroczonym terminem płatności (dla instytucji publicznych)
  • indywidualne docięcie folii na wymiar
  • profesjonalna obsługa
  • szczegółowa instrukcja montażu
Lista kontrolna dotycząca zakupu i montażu folii

Narzędzia

W celu uzyskania estetycznego wizerunku szyby, montaż folii okiennych bez pęcherzyków powietrza i zmarszczek jest niezmiernie ważny. Dzięki naszym narzędziom, nawet laicy mogą osiągnąć profesjonalne rezultaty. Oferta naszego sklepu obejmuje również specjalistyczne narzędzia do profesjonalnego montażu folii okiennych.

Jednym z najważniejszych narzędzi do optymalnego nanoszenia folii jest nasz płyn montażowy. Nie jest to klej, jest to koncentrat niezbędny do aplikacji folii okiennych na mokro. Płyn należy zmieszać z wodą w w pojemniku z rozpylaczem, a następnie spryskać folię zarówno od strony pokrytej klejem jak i strony właściwej. Prosimy o naniesienie płynu również na całą powierzchnię szyby. Proszę zwrócić uwagę na nasze specyfikacje dotyczące prawidłowego stosunku mieszania wody i płynu instalacyjnego. Uzyskany roztwór powinien być śliski, co pozwoli na swobodne przesuwanie arkusza folii po powierzchni szyby i umiejscowienia jej we właściwej pozycji.

Przed przystąpieniem do montażu folii pierwszą czynnością powinno być staranne oczyszczenie szyb. Po wstępnym umyciu okna wodą i gąbką należy usunąć za pomocą skrobaka do szyb wszelkie zabrudzenia, ponieważ nawet minimalne cząsteczki kurzu mogą mieć negatywny wpływ na wynik montażu. Okno, które ma zostać oklejone folią, musi być idealnie czyste, w przeciwnym razie pod folią może być widoczny brud, mogą tworzyć się zmarszczki i pęcherzyki powietrza.

Werkzeuge

W celu właściwego naklejeni folii okiennych niezbędnym narzędziem jest rakiel. Narzędzie to służy do wyciskania wody znajdującej się pod folią. Krawędź rakla jest wyposażona w miękką gumę co zapobiega porysowaniu powierzchni folii. Użycie narzędzia z ostrą krawędzią może doprowadzić uszkodzenia materiału.

W związku z powyższym zalecamy użycie oferowanych w naszym sklepie specjalistycznych narzędzi montażowych, w celu uzyskania profesjonalnego rezultatu.

Zestaw montażowy do profesjonalnego naklejania folii, składający się z rakla, płynu montażowego, żyletki do oczyszczenia szyby oraz noża
produkt dostępny

cena:
30,00 zł
Profesjonalny skrobak do usuwania gruboziarnistych zabrudzeń i pozostałości folii z powierzchni szklanych; z ostrzem o szerokości 15 cm.
produkt dostępny

cena:
137,00 zł
Profesjonalny skrobak do usuwania gruboziarnistych zabrudzeń i resztek folii z powierzchni szklanych; z ostrzem o szerokości 8 cm.
produkt dostępny

cena:
68,00 zł
Profesjonalny skrobak do usuwania gruboziarnistych cząstek brudu i resztek folii z powierzchni szklanych; z ostrzem o szerokości 4 cm.
produkt dostępny

cena:
26,00 zł
Specjalny rakiel ze stabilną krawędzią i twardą końcówką; dociera do najmniejszych kątów.
produkt dostępny

cena:
43,00 zł
Plastikowy rakiel z gumową krawędzią, do uniwersalnego zastosowania w trakcie montażu folii; doskonały do wyciskania roztworu spod powierzchni folii.
produkt dostępny

cena:
9,00 zł
Wysokiej jakości rakiel z tworzywa sztucznego, do skutecznego  usunięcia roztworu spod powierzchni folii.
produkt dostępny

cena:
38,00 zł
Wysokiej jakości rakiel z wymienną gumową krawędzią i drewnianą rękojeścią, do montażu folii ochronnych i antywłamaniowych
produkt dostępny

cena:
179,00 zł
Specjalny koncentrat do profesjonalnego montażu folii; rozcieńczony w 3 l wody, wystarczający na ok. 12-15 m² powierzchni okien.
produkt dostępny

cena:
17,00 zł
Specjalistyczny zestaw montażowy przeznaczony  do naklejania folii ochronnych & antywłamaniowych - z dużym, stabilnym drewnianym raklem, z wymienną krawędzią z twardej gumy.
produkt dostępny

cena:
219,00 zł