Folia na meble - metal 6015

  • Zamów metry bieżące
    W naszym sklepie oferujemy możliwość zamówienia niepełnych metrów bieżących, np. 2,3m - minimum 1mb
    Wybierz folię z dostępnych szerokości rolki, długość docięcia jest dowolna. Zamówienie metrów bieżących to idealne rozwiązanie do oklejenia dużych powierzchni lub wycięcia nietypowych kształtów.

    Przykład: Po wpisaniu „2,3“ w polu „metry bieżące“ otrzymasz folię w wybranej szerokości (np. 1,52m) i długości 2,3m. Folia dostarczana jest zawsze w jednym arkuszu.
cena zawiera 23% podatku VAT

produkt dostępny w naszym magazynie
Nr.: af-6015

Zestaw montażowy w komplecie bez dopłaty

Zestaw montażowy w komplecie bez dopłaty

Do każdego zamówienia naszych folii meblowych otrzymają Państwo zestaw narzędzi. Zawiera rakiel i nóż tnący.

Instrukcja montażu foli meblowych

  • Dzięki błyszczącej folii metalowej antracyt szczotkowany możesz naklejać na meble, odnawiać drzwi lub projektować ściany. Jego lekko strukturalna powierzchnia jest wytłoczona delikatnymi i równoległymi rowkami - można to nawet wyczuć opuszkami palców. Oprócz wytłoczonej warstwy ochronnej, folia samoprzylepna składa się z czterech innych warstw: folii PVC, folii bazowej, kleju i folii nośnej. Klej jest odpornym na wilgoć klejem akrylowym, który przykleja się samodzielnie. Przed montażem należy usunąć folię nośną, aby klej mógł w pełni rozwinąć swoje działanie. Dzieje się to dopiero po kilku minutach, więc można, jeśli to konieczne, metalowa folia antracyt szczotkowane ponownie i skorygować pozycję. Folia przylega do wszystkich gładkich, czystych i wstępnie oczyszczonych powierzchni. Jeśli produkt przestanie Ci się podobać, możesz usunąć folię bez pozostawiania śladów i za jednym razem. Czy masz jakieś pytania na temat montażu filmów? Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo instrukcję montażu wraz z wieloma pomocnymi wskazówkami i poradami.