Folia na meble - drewnopodobna 1315

  • Zamów metry bieżące
    W naszym sklepie oferujemy możliwość zamówienia niepełnych metrów bieżących, np. 2,3m - minimum 1mb
    Wybierz folię z dostępnych szerokości rolki, długość docięcia jest dowolna. Zamówienie metrów bieżących to idealne rozwiązanie do oklejenia dużych powierzchni lub wycięcia nietypowych kształtów.

    Przykład: Po wpisaniu „2,3“ w polu „metry bieżące“ otrzymasz folię w wybranej szerokości (np. 1,52m) i długości 2,3m. Folia dostarczana jest zawsze w jednym arkuszu.
cena zawiera 23% podatku VAT

produkt dostępny w naszym magazynie
Nr.: af-1315

Zestaw montażowy w komplecie bez dopłaty

Zestaw montażowy w komplecie bez dopłaty

Do każdego zamówienia naszych folii meblowych otrzymają Państwo zestaw narzędzi. Zawiera rakiel i nóż tnący.

Instrukcja montażu foli meblowych

  • Samoprzylepna folia z orzecha włoskiego przylega do wszystkich gładkich, czystych, trwałych i równych powierzchni. Porowate powierzchnie mogą wymagać zastosowania podkładu klejącego przed instalacją. Jego powierzchnia jest matowa o intensywnym ciemnobrązowym kolorze. Naturalny wygląd drewna zapewniają drobne żłobienia i delikatne żyłki, które są wyczuwalne wizualnie i dotykowo. Jest on specjalnie zaprojektowany do użytku wewnętrznego i nie zawiera żadnych szkodliwych substancji. Prosimy nie montować jej na zewnątrz, ponieważ folia nie wytrzymuje przez dłuższy czas warunków atmosferycznych. W przeciwnym razie można użyć folii samoprzylepnej orzech wszechstronny. Nieważne czy w kuchni, w salonie, w pokoju dziecięcym, w przedpokoju czy w sypialni. Jego dobre właściwości sprawiają, że film ma niemal uniwersalne zastosowanie. Jest wodoodporny, antybakteryjny, ognioodporny i odporny na zarysowania. Więc jeśli chcesz umeblować i przeprojektować swoją sypialnię, możesz stworzyć zupełnie nowy obraz pokoju za pomocą folii samoprzylepnej orzech. Co najlepsze, nie ma żadnych nieprzyjemnych zapachów i nie musisz się martwić o czas schnięcia. Pokój może być wykorzystany ponownie tego samego dnia.