Folia na meble - metal 6102

  • Zamów metry bieżące
    W naszym sklepie oferujemy możliwość zamówienia niepełnych metrów bieżących, np. 2,3m - minimum 1mb
    Wybierz folię z dostępnych szerokości rolki, długość docięcia jest dowolna. Zamówienie metrów bieżących to idealne rozwiązanie do oklejenia dużych powierzchni lub wycięcia nietypowych kształtów.

    Przykład: Po wpisaniu „2,3“ w polu „metry bieżące“ otrzymasz folię w wybranej szerokości (np. 1,52m) i długości 2,3m. Folia dostarczana jest zawsze w jednym arkuszu.
cena zawiera 23% podatku VAT

produkt dostępny w naszym magazynie
Nr.: af-6102

Zestaw montażowy w komplecie bez dopłaty

Zestaw montażowy w komplecie bez dopłaty

Do każdego zamówienia naszych folii meblowych otrzymają Państwo zestaw narzędzi. Zawiera rakiel i nóż tnący.

Instrukcja montażu foli meblowych

  • Dzięki folii meblowej Feingold można dodać specjalne akcenty do nowoczesnego stylu życia. Pasuje do wielu trendów wnętrzarskich, takich jak industrial czy minimalizm. Na górnej stronie znajduje się wytłoczona warstwa ochronna. Złoty wygląd przeplatany jest delikatnymi żłobieniami i liniami. Folia meblowa Feingold może być stosowana na wszystkich powierzchniach, które są gładkie, równe i jednolite. Dokładnie oczyścić powierzchnie, które mają być pokryte, a w razie potrzeby usunąć silne zabrudzenia. Zintegrowany klej składa się z kleju akrylowego, jest niewrażliwy na wilgoć i sam się przykleja. Jego siła klejenia utrzymuje się już po kilku minutach. Podczas montażu masz możliwość usunięcia folii za jednym razem i ponownego ustawienia pozycji. Jeśli folia przestanie Ci się podobać, możesz ją ponownie usunąć bez pozostawiania śladów. Na życzenie wyślemy Państwu folię meblową Feingold w indywidualnie przyciętych kawałkach. W razie potrzeby można również zamówić produkt online jako towar podwórzowy. Do każdego zamówienia dołączamy ściągaczkę i nóż do cięcia