Folia na meble - jednokolorowa 8052

  • Zamów metry bieżące
    W naszym sklepie oferujemy możliwość zamówienia niepełnych metrów bieżących, np. 2,3m - minimum 1mb
    Wybierz folię z dostępnych szerokości rolki, długość docięcia jest dowolna. Zamówienie metrów bieżących to idealne rozwiązanie do oklejenia dużych powierzchni lub wycięcia nietypowych kształtów.

    Przykład: Po wpisaniu „2,3“ w polu „metry bieżące“ otrzymasz folię w wybranej szerokości (np. 1,52m) i długości 2,3m. Folia dostarczana jest zawsze w jednym arkuszu.
cena zawiera 23% podatku VAT

produkt dostępny w naszym magazynie
Nr.: af-8052

Zestaw montażowy w komplecie bez dopłaty

Zestaw montażowy w komplecie bez dopłaty

Do każdego zamówienia naszych folii meblowych otrzymają Państwo zestaw narzędzi. Zawiera rakiel i nóż tnący.

Instrukcja montażu foli meblowych

  • Czerwony jest uważany za kolor motywujący i radosny. Promieniuje energią i radością życia. Dzięki folii samoprzylepnej Cardinal Red możesz szybko i łatwo wprowadzić ten efekt do swoich pomieszczeń. Można nim oklejać meble i zmieniać wystrój ścian. Przylega do wszystkich gładkich, sztywnych, płaskich i czystych powierzchni. W przypadku montażu folii samoprzylepnej Cardinal Red na ścianie, zalecamy uwolnienie jej od pozostałości po starych tapetach i w razie potrzeby wyprostowanie nierówności za pomocą wypełniacza. Luźny mur musi być przygotowany odpowiednim środkiem gruntującym. Ponieważ klej przykleja się samodzielnie, do montażu nie jest potrzebny żaden dodatkowy klej do tapet ani inne środki klejące. Wystarczy usunąć folię nośną, która znajduje się na tylnej stronie. W przypadku dużych projektów radzimy, aby instalację przeprowadzać parami. Ułatwia to pracę i zapobiega powstawaniu zagnieceń na powierzchni folii. Nasze folie meblowe są wolne od szkodliwych substancji i materiałów, które są szkodliwe dla zdrowia. Stosować je wyłącznie w pomieszczeniach zamkniętych.