Folia na meble - brokat 7105

  • Zamów metry bieżące
    W naszym sklepie oferujemy możliwość zamówienia niepełnych metrów bieżących, np. 2,3m - minimum 1mb
    Wybierz folię z dostępnych szerokości rolki, długość docięcia jest dowolna. Zamówienie metrów bieżących to idealne rozwiązanie do oklejenia dużych powierzchni lub wycięcia nietypowych kształtów.

    Przykład: Po wpisaniu „2,3“ w polu „metry bieżące“ otrzymasz folię w wybranej szerokości (np. 1,52m) i długości 2,3m. Folia dostarczana jest zawsze w jednym arkuszu.
cena zawiera 23% podatku VAT

produkt dostępny w naszym magazynie
Nr.: af-7105

Zestaw montażowy w komplecie bez dopłaty

Zestaw montażowy w komplecie bez dopłaty

Do każdego zamówienia naszych folii meblowych otrzymają Państwo zestaw narzędzi. Zawiera rakiel i nóż tnący.

Instrukcja montażu foli meblowych

  • Samoprzylepna folia brokatowa niebieska firmy Windowfilms składa się z powierzchni ochronnej, folii PVC, folii bazowej, warstwy klejącej i tylnej okładki papierowej. Wytłoczona powierzchnia jest lekko chropowata i ma intensywny niebieski kolor. Dodatkowo znajduje się na nim mnóstwo drobnych brokatowych drobinek, które mienią się w zależności od tego, w jaki sposób pada na nie światło. Klej składa się z kleju akrylowego, który jest niewrażliwy na wilgoć i zamoczenie. Ponadto przylega ona całkowicie samodzielnie, dzięki czemu nie ma potrzeby stosowania dodatkowych klejów czy płynów montażowych do instalacji naszych folii meblowych. Przed naklejeniem folii należy koniecznie usunąć papier podkładowy na odwrotnej stronie, aby klej mógł rozwinąć swoją pełną siłę klejenia. Ogólnie rzecz biorąc, folia samoprzylepna brokat niebieski jest wodoodporna, antybakteryjna, odporna, wytrzymała i ognioodporna. Podczas montażu folię meblową można na krótko zdjąć i ponownie ułożyć. Po naklejeniu folia samoprzylepna brokat niebieski bardzo szybko uzyskuje swoją siłę klejenia. Ponowne ustawienie jest wtedy, w razie potrzeby, możliwe tylko z trudem.