Folia na meble - brokat 7051

  • Zamów metry bieżące
    W naszym sklepie oferujemy możliwość zamówienia niepełnych metrów bieżących, np. 2,3m - minimum 1mb
    Wybierz folię z dostępnych szerokości rolki, długość docięcia jest dowolna. Zamówienie metrów bieżących to idealne rozwiązanie do oklejenia dużych powierzchni lub wycięcia nietypowych kształtów.

    Przykład: Po wpisaniu „2,3“ w polu „metry bieżące“ otrzymasz folię w wybranej szerokości (np. 1,52m) i długości 2,3m. Folia dostarczana jest zawsze w jednym arkuszu.
cena zawiera 23% podatku VAT

produkt dostępny w naszym magazynie
Nr.: af-7051

Zestaw montażowy w komplecie bez dopłaty

Zestaw montażowy w komplecie bez dopłaty

Do każdego zamówienia naszych folii meblowych otrzymają Państwo zestaw narzędzi. Zawiera rakiel i nóż tnący.

Instrukcja montażu foli meblowych

  • Niezwykła folia samoprzylepna glitter orange firmy Windowfilms zapewnia przyciągające wzrok akcenty w aranżacji wnętrz. Jego chropowata powierzchnia ma pomarańczową podstawę, która jest upstrzona różnymi drobinkami. Efekt brokatu powstaje w wyniku działania światła w otoczeniu. Kiedy promienie światła trafiają na powierzchnię folii brokatowej, małe cząsteczki na przemian świecą. Ten efekt blasku zmienia się również w zależności od pozycji patrzącego. Ponieważ folię można usunąć za jednym razem, można ją również wykorzystać do projektów tymczasowych, takich jak imprezy firmowe, przyjęcia świąteczne, wesela czy przyjęcia urodzinowe. Filmowanie starych mebli jest możliwe bez żadnych problemów. Istotne jest, aby powierzchnia przeznaczona do pokrycia była gładka, płaska, czysta i sztywna. Do każdego zamówienia folii dołączamy podstawowy zestaw narzędzi, składający się z ściągaczki i nożyka do cięcia. Instalacja może być wykonana samodzielnie i bez profesjonalnej pomocy. Szczegółową instrukcję montażu można znaleźć na naszej stronie internetowej. Jeśli masz pytania dotyczące folii meblowych, w naszym dziale FAQ znajdziesz również kilka wskazówek i porad