Folia na meble - drewnopodobna 1034

  • Zamów metry bieżące
    W naszym sklepie oferujemy możliwość zamówienia niepełnych metrów bieżących, np. 2,3m - minimum 1mb
    Wybierz folię z dostępnych szerokości rolki, długość docięcia jest dowolna. Zamówienie metrów bieżących to idealne rozwiązanie do oklejenia dużych powierzchni lub wycięcia nietypowych kształtów.

    Przykład: Po wpisaniu „2,3“ w polu „metry bieżące“ otrzymasz folię w wybranej szerokości (np. 1,52m) i długości 2,3m. Folia dostarczana jest zawsze w jednym arkuszu.
cena zawiera 23% podatku VAT

produkt dostępny w naszym magazynie
Nr.: af-1034

Zestaw montażowy w komplecie bez dopłaty

Zestaw montażowy w komplecie bez dopłaty

Do każdego zamówienia naszych folii meblowych otrzymają Państwo zestaw narzędzi. Zawiera rakiel i nóż tnący.

Instrukcja montażu foli meblowych

  • Castagno to kasztanowiec włoski, który w południowej Europie uważany jest za kasztan szlachetny. Jego drewno jest ciemne, a przy tym wygląda bardzo estetycznie. Inspirowana oryginałem folia meblowa Castagno ma antracytowy odcień bazowy, który przeplatają czarne i kremowobiałe drobne żłobienia. Dyskretne tłoczenie jest wyraźnie widoczne. Dzięki matowej powierzchni folia nie rzuca się w oczy i harmonijnie komponuje się z różnorodnym wyposażeniem wnętrz. Folia meblowa Castagno może być wykorzystana również w części kuchennej. Jego unikalna powłoka sprawia, że jest odporny na wodę, żywność, zarazki, bakterie i grzyby. Wykorzystaj wszechstronne właściwości folii, aby odnowić swoją kuchnię. Jeśli powierzchnie do pokrycia są czyste, gładkie i wolne od uporczywych zabrudzeń, folia do mebli Castagno przylega do niemal każdej powierzchni w kuchni.