Folia na meble - tkanina 2026

  • Zamów metry bieżące
    W naszym sklepie oferujemy możliwość zamówienia niepełnych metrów bieżących, np. 2,3m - minimum 1mb
    Wybierz folię z dostępnych szerokości rolki, długość docięcia jest dowolna. Zamówienie metrów bieżących to idealne rozwiązanie do oklejenia dużych powierzchni lub wycięcia nietypowych kształtów.

    Przykład: Po wpisaniu „2,3“ w polu „metry bieżące“ otrzymasz folię w wybranej szerokości (np. 1,52m) i długości 2,3m. Folia dostarczana jest zawsze w jednym arkuszu.
cena zawiera 23% podatku VAT

produkt dostępny w naszym magazynie
Nr.: af-2026

Zestaw montażowy w komplecie bez dopłaty

Zestaw montażowy w komplecie bez dopłaty

Do każdego zamówienia naszych folii meblowych otrzymają Państwo zestaw narzędzi. Zawiera rakiel i nóż tnący.

Instrukcja montażu foli meblowych

  • Warstwa kleju Braun Tex przylega do prawie wszystkich czystych, sztywnych, twardych i płaskich powierzchni. Jest odporny na działanie kwasów takich jak etanol, sól, wino, sos sojowy i cola. Ciecze można łatwo usunąć za pomocą miękkiej szmatki. Ponadto folia tekstylna została przetestowana pod kątem właściwości przeciwpożarowych i certyfikowana zgodnie z normami przemysłowymi. Posiada właściwości żaroodporne i ognioodporne, dzięki czemu można ją bezpiecznie stosować w pomieszczeniach. Jego powierzchnia jest wzorzysta z wyczuwalną i widoczną strukturą, która przypomina fakturę prawdziwych tkanin. Specjalne materiały znajdujące się wewnątrz folii meblowej sprawiają, że nie mogą się w niej namnażać ani zarazki, ani bakterie, ani grzyby. Nasza folia samoprzylepna Braun Tex może być również używana do projektowania ścian. W tym celu należy usunąć resztki tapety lub luźnej farby ściennej. Przed montażem folii tekstylnej należy oderwać kawałek folii nośnej i przymocować go do ściany. Gdy folia się przyklei, można ściągnąć następną część folii nośnej i tak postępować aż do całkowitego usunięcia folii nośnej.