Folia na meble - drewnopodobna 1595

  • Zamów metry bieżące
    W naszym sklepie oferujemy możliwość zamówienia niepełnych metrów bieżących, np. 2,3m - minimum 1mb
    Wybierz folię z dostępnych szerokości rolki, długość docięcia jest dowolna. Zamówienie metrów bieżących to idealne rozwiązanie do oklejenia dużych powierzchni lub wycięcia nietypowych kształtów.

    Przykład: Po wpisaniu „2,3“ w polu „metry bieżące“ otrzymasz folię w wybranej szerokości (np. 1,52m) i długości 2,3m. Folia dostarczana jest zawsze w jednym arkuszu.
cena zawiera 23% podatku VAT

produkt dostępny w naszym magazynie
Nr.: af-1595

Zestaw montażowy w komplecie bez dopłaty

Zestaw montażowy w komplecie bez dopłaty

Do każdego zamówienia naszych folii meblowych otrzymają Państwo zestaw narzędzi. Zawiera rakiel i nóż tnący.

Instrukcja montażu foli meblowych

  • Folia klejąca o wyglądzie drewna robinia przylega do powierzchni, które są gładkie, równe, czyste, sztywne i solidne. Jego powierzchnia jest matowa i charakteryzuje się autentycznym wzorem drewna. Można nawet wyraźnie zobaczyć i poczuć realistyczne ziarno. Dzięki temu folia samoprzylepna o wyglądzie drewna robinia jest wspaniałą imitacją, która wspiera zrównoważony wystrój pomieszczeń. Dzięki specjalnym właściwościom wodoodpornym i antybakteryjnym, a także wysokiej odporności termicznej, ta folia do mebli zapewnia bezpieczne użytkowanie wewnątrz pomieszczeń. Jest również odporny na zarysowania, trwały i kwasoodporny. Jeśli na powierzchni pojawią się płyny, takie jak kawa, wino lub ocet, można je szybko i łatwo usunąć. Jeśli chodzi o konserwację, folia samoprzylepna o wyglądzie drewna robinia jest bardzo prosta. Nie potrzebujesz żadnych specjalnych środków pielęgnacyjnych. Miękka ściereczka i odrobina wody wystarczą, aby uzyskać bardzo dobre efekty czyszczenia. Zintegrowany klej akrylowy przykleja się niezależnie i zapewnia mocne trzymanie. Aby uwolnić tę warstwę kleju, wystarczy usunąć tylną folię pokrywającą