Folia na meble - drewnopodobna 1024

  • Zamów metry bieżące
    W naszym sklepie oferujemy możliwość zamówienia niepełnych metrów bieżących, np. 2,3m - minimum 1mb
    Wybierz folię z dostępnych szerokości rolki, długość docięcia jest dowolna. Zamówienie metrów bieżących to idealne rozwiązanie do oklejenia dużych powierzchni lub wycięcia nietypowych kształtów.

    Przykład: Po wpisaniu „2,3“ w polu „metry bieżące“ otrzymasz folię w wybranej szerokości (np. 1,52m) i długości 2,3m. Folia dostarczana jest zawsze w jednym arkuszu.
cena zawiera 23% podatku VAT

produkt dostępny w naszym magazynie
Nr.: af-1024

Zestaw montażowy w komplecie bez dopłaty

Zestaw montażowy w komplecie bez dopłaty

Do każdego zamówienia naszych folii meblowych otrzymają Państwo zestaw narzędzi. Zawiera rakiel i nóż tnący.

Instrukcja montażu foli meblowych

  • Bardzo dyskretna i prosta, nasza folia samoprzylepna o wyglądzie bieli sosnowej dopasowuje się do wielu powierzchni. Przylega do prawie wszystkich gładkich, płaskich i nieporowatych powierzchni. Podobnie jak oryginał, ta folia meblowa jest bardzo wytrzymała i trwała. Jego wyjątkowe właściwości pozwalają na zastosowanie go również w łazience. Ponieważ folia samoprzylepna sosna biała jest wodoodporna, antybakteryjna i odporna na zarysowania, może wytrzymać gorące i wilgotne warunki w łazience. Na przykład, można użyć folii samoprzylepnej do pokrycia szafki bazowej zlewu, szafki łazienkowej lub nawet płytek łazienkowych. W przypadku folii do płytek wystarczy zmierzyć płytkę. W naszym sklepie internetowym mają Państwo możliwość zamówienia ich w wymaganej ilości. Poszczególne folie do płytek w optyce sosny białej docinamy dla Państwa indywidualnie. Po otrzymaniu towaru należy jedynie oczyścić płytki i przykleić folie pojedynczo