Folia na meble - drewnopodobna 1096

  • Zamów metry bieżące
    W naszym sklepie oferujemy możliwość zamówienia niepełnych metrów bieżących, np. 2,3m - minimum 1mb
    Wybierz folię z dostępnych szerokości rolki, długość docięcia jest dowolna. Zamówienie metrów bieżących to idealne rozwiązanie do oklejenia dużych powierzchni lub wycięcia nietypowych kształtów.

    Przykład: Po wpisaniu „2,3“ w polu „metry bieżące“ otrzymasz folię w wybranej szerokości (np. 1,52m) i długości 2,3m. Folia dostarczana jest zawsze w jednym arkuszu.
cena zawiera 23% podatku VAT

produkt dostępny w naszym magazynie
Nr.: af-1096

Zestaw montażowy w komplecie bez dopłaty

Zestaw montażowy w komplecie bez dopłaty

Do każdego zamówienia naszych folii meblowych otrzymają Państwo zestaw narzędzi. Zawiera rakiel i nóż tnący.

Instrukcja montażu foli meblowych

  • Szczególną cechą dzikiego dębu jest zróżnicowana gra kolorów, która przeplata się z widocznymi słojami drzew. Tę cechę znajdziecie Państwo również na naszej folii samoprzylepnej dziki dąb. Folia jest łatwa w obróbce i może być montowana samodzielnie. Nie potrzebujesz ani wiedzy eksperckiej, ani wykwalifikowanego personelu. Aby móc prawidłowo określić wymaganą wielkość kawałka folii, najlepiej jest dodać około pięciocentymetrowy zwis z każdej strony. Daje to trochę więcej swobody przy nakładaniu folii samoprzylepnej na dziki dąb. Nasze folie meblowe możesz wykorzystać na wiele sposobów, np. w kuchni, łazience, salonie, pokoju dziecięcym czy sypialni. Połącz tutaj folię samoprzylepną dziki dąb z miękkimi kocami i poduszkami, aby stworzyć jeszcze większy komfort w pomieszczeniu. Folię należy montować wyłącznie na przedmiotach i elementach znajdujących się we wnętrzu. Aplikacja w obszarze zewnętrznym nie jest możliwa i należy jej za wszelką cenę unikać.