Folia na meble - brokat 7098

  • Zamów metry bieżące
    W naszym sklepie oferujemy możliwość zamówienia niepełnych metrów bieżących, np. 2,3m - minimum 1mb
    Wybierz folię z dostępnych szerokości rolki, długość docięcia jest dowolna. Zamówienie metrów bieżących to idealne rozwiązanie do oklejenia dużych powierzchni lub wycięcia nietypowych kształtów.

    Przykład: Po wpisaniu „2,3“ w polu „metry bieżące“ otrzymasz folię w wybranej szerokości (np. 1,52m) i długości 2,3m. Folia dostarczana jest zawsze w jednym arkuszu.
cena zawiera 23% podatku VAT

produkt dostępny w naszym magazynie
Nr.: af-7098

Zestaw montażowy w komplecie bez dopłaty

Zestaw montażowy w komplecie bez dopłaty

Do każdego zamówienia naszych folii meblowych otrzymają Państwo zestaw narzędzi. Zawiera rakiel i nóż tnący.

Instrukcja montażu foli meblowych

  • Lekko chropowata powierzchnia z niezliczoną ilością małych drobinek brokatu sprawia, że zielona folia samoprzylepna z brokatem jest wyjątkowym elementem dekoracyjnym. Dzięki niemu można zrealizować wiele projektów rzemieślniczych. Dzięki temu, że można ją usunąć za jednym razem i bez pozostawiania śladów, można ją w każdej chwili zdemontować i zastąpić inną folią. Może być stosowany na gładkie, równe i czyste powierzchnie. Do projektowania ścian należy najpierw usunąć pozostałości starych tapet, a porowaty mur należy potraktować podkładem klejącym. W przeciwieństwie do tradycyjnych tapet, do montażu folii nie jest potrzebny żaden dodatkowy klej. Wystarczy tylko odkleić folię zabezpieczającą na odwrocie. Pod spodem znajduje się klej akrylowy, który opiera się wilgoci i przylega całkowicie samodzielnie. Błyszcząca zielona folia samoprzylepna jest również wodoodporna i wytrzymała. Jest łatwiejszy w obróbce i stanowi tańszą alternatywę. Jeśli coś pójdzie nie tak podczas dopasowywania folii na ścianie, można na krótko odkleić folię samoprzylepną i umieścić ją ponownie.