Folia na meble - metal 6149

  • Zamów metry bieżące
    W naszym sklepie oferujemy możliwość zamówienia niepełnych metrów bieżących, np. 2,3m - minimum 1mb
    Wybierz folię z dostępnych szerokości rolki, długość docięcia jest dowolna. Zamówienie metrów bieżących to idealne rozwiązanie do oklejenia dużych powierzchni lub wycięcia nietypowych kształtów.

    Przykład: Po wpisaniu „2,3“ w polu „metry bieżące“ otrzymasz folię w wybranej szerokości (np. 1,52m) i długości 2,3m. Folia dostarczana jest zawsze w jednym arkuszu.
cena zawiera 23% podatku VAT

produkt dostępny w naszym magazynie
Nr.: af-6149

Zestaw montażowy w komplecie bez dopłaty

Zestaw montażowy w komplecie bez dopłaty

Do każdego zamówienia naszych folii meblowych otrzymają Państwo zestaw narzędzi. Zawiera rakiel i nóż tnący.

Instrukcja montażu foli meblowych

  • Od starego do nowego - folia samoprzylepna z wzorem Pixel to nietypowa folia meblowa o ciekawym wzornictwie. Powierzchnia jest zaprojektowana przez połączone ze sobą małe kwadraty, które na przemian świecą w zależności od kąta padania światła i położenia folii. Można go montować na elementach dokładnie oczyszczonych oraz gładkich, równych, sztywnych i trwałych. Folia samoprzylepna z wzorem Pixel jest antybakteryjna, wytrzymała, odporna na zarysowania, kwasoodporna, wodoodporna i żaroodporna. Można nim oklejać meble, ozdabiać komody i tchnąć nowe życie w stare kredensy. Chętnie przytniemy folię samoprzylepną z wzorem Pixel, aby pasowała do Państwa projektów. Wystarczy znać dokładne wymiary powierzchni do pokrycia i podać je podczas procesu zamawiania na naszej stronie internetowej. Chcesz się przekonać do tej wyróżniającej się folii samoprzylepnej? Zamów teraz bezpłatną próbkę w naszym sklepie internetowym. Mogą Państwo wybrać do pięciu próbek folii, które prześlemy Państwu bezpłatnie