Folia na meble - drewnopodobna 1561

  • Zamów metry bieżące
    W naszym sklepie oferujemy możliwość zamówienia niepełnych metrów bieżących, np. 2,3m - minimum 1mb
    Wybierz folię z dostępnych szerokości rolki, długość docięcia jest dowolna. Zamówienie metrów bieżących to idealne rozwiązanie do oklejenia dużych powierzchni lub wycięcia nietypowych kształtów.

    Przykład: Po wpisaniu „2,3“ w polu „metry bieżące“ otrzymasz folię w wybranej szerokości (np. 1,52m) i długości 2,3m. Folia dostarczana jest zawsze w jednym arkuszu.
cena zawiera 23% podatku VAT

produkt dostępny w naszym magazynie
Nr.: af-1561

Zestaw montażowy w komplecie bez dopłaty

Zestaw montażowy w komplecie bez dopłaty

Do każdego zamówienia naszych folii meblowych otrzymają Państwo zestaw narzędzi. Zawiera rakiel i nóż tnący.

Instrukcja montażu foli meblowych

  • Aby szybko i łatwo wprowadzić do swoich czterech ścian modny skandynawski styl wnętrzarski, możesz zastosować samoprzylepną folię do drewna Alder firmy Windowfilms na różnych powierzchniach. Ta folia ma autentyczną fakturę drewna, którą można wyraźnie zobaczyć i poczuć. Dodatkowo jego zewnętrzna warstwa jest bardzo wytrzymała, odporna, antybakteryjna, wodoodporna, odporna na zabrudzenia i zarysowania. Materiały ogniotrwałe pozwalają na stosowanie ich w pobliżu źródeł ciepła, takich jak kominki. Samoprzylepna folia do drewna Alder jest testowana i certyfikowana pod względem właściwości ogniowych zgodnie z normami przemysłowymi. Użycie w pomieszczeniach zamkniętych jest bezpieczne i bez obaw. Ogólnie rzecz biorąc, wszystkie przetwarzane surowce są przyjazne dla środowiska i wolne od substancji szkodliwych. Dzięki samoprzylepnej folii do drewna olcha decydują się Państwo na produkt trwały i oszczędzający zasoby naturalne. W przeciwieństwie do oryginału, nie musisz przestrzegać żadnych specjalnych instrukcji dotyczących pielęgnacji i czyszczenia. Jeśli folia przestanie Ci się podobać, możesz ją szybko i bez pozostałości usunąć