Folia na meble - drewnopodobna 1398

  • Zamów metry bieżące
    W naszym sklepie oferujemy możliwość zamówienia niepełnych metrów bieżących, np. 2,3m - minimum 1mb
    Wybierz folię z dostępnych szerokości rolki, długość docięcia jest dowolna. Zamówienie metrów bieżących to idealne rozwiązanie do oklejenia dużych powierzchni lub wycięcia nietypowych kształtów.

    Przykład: Po wpisaniu „2,3“ w polu „metry bieżące“ otrzymasz folię w wybranej szerokości (np. 1,52m) i długości 2,3m. Folia dostarczana jest zawsze w jednym arkuszu.
cena zawiera 23% podatku VAT

produkt dostępny w naszym magazynie
Nr.: af-1398

Zestaw montażowy w komplecie bez dopłaty

Zestaw montażowy w komplecie bez dopłaty

Do każdego zamówienia naszych folii meblowych otrzymają Państwo zestaw narzędzi. Zawiera rakiel i nóż tnący.

Instrukcja montażu foli meblowych

  • Drewno akacji jest jednym z najbardziej odpornych gatunków drewna. Dzięki folii meblowej akacja wybierają Państwo produkt, który ma takie same właściwości, a nawet wiele innych zalet. W przeciwieństwie do prawdziwego drewna akacjowego, folia jest odporna na ciepło i może być stosowana w pobliżu źródeł ciepła. Dodatkowo nie jest podatna na nadmierne zawilgocenie, ponieważ zawarty w niej klej akrylowy jest odporny na wilgoć. Dzięki temu folia meblowa Acacia jest niezwykle łatwa w utrzymaniu czystości i ma uniwersalne zastosowanie. Czy to w salonie, sypialni, łazience czy kuchni - kreatywność nie ma granic. Powierzchnia folii jest matowa i ma brązowy odcień podstawowy, który jest poprzecinany ciemnobrązowymi rowkami i żyłkami. Mroczny charakter filmu doskonale komponuje się z klasycznym wyposażeniem. Po zamontowaniu folia uzyskuje swoją siłę klejenia już po kilku minutach. Więcej informacji na temat folii meblowych znajdą Państwo w naszym dziale blog lub na stronie FAQ