Folia na meble - skóra 5119

  • Zamów metry bieżące
    W naszym sklepie oferujemy możliwość zamówienia niepełnych metrów bieżących, np. 2,3m - minimum 1mb
    Wybierz folię z dostępnych szerokości rolki, długość docięcia jest dowolna. Zamówienie metrów bieżących to idealne rozwiązanie do oklejenia dużych powierzchni lub wycięcia nietypowych kształtów.

    Przykład: Po wpisaniu „2,3“ w polu „metry bieżące“ otrzymasz folię w wybranej szerokości (np. 1,52m) i długości 2,3m. Folia dostarczana jest zawsze w jednym arkuszu.
cena zawiera 23% podatku VAT

produkt dostępny w naszym magazynie
Nr.: af-5119

Zestaw montażowy w komplecie bez dopłaty

Zestaw montażowy w komplecie bez dopłaty

Do każdego zamówienia naszych folii meblowych otrzymają Państwo zestaw narzędzi. Zawiera rakiel i nóż tnący.

Instrukcja montażu foli meblowych

  • Nasza folia samoprzylepna o wyglądzie gładkiej skóry w kolorze beżowym ma matową powierzchnię z realistycznym wzorem skóry. Jako imitacja, folia ta jest przyjazną dla środowiska i oszczędzającą zasoby alternatywą dla oryginału. Po wytłoczonej warstwie wierzchniej następuje wysokiej jakości folia PVC oraz folia bazowa. Dodatkowo ta folia skórzana jest wyposażona w zintegrowaną warstwę klejącą. Przylega całkowicie samodzielnie i jest odporny na wilgoć. Na tylnej stronie znajduje się ochronna folia okładkowa. Przed montażem należy ją ostrożnie odkleić, aby uwolnić całą siłę klejenia między podłożem a folią. Folia samoprzylepna o wyglądzie gładkiej skóry w kolorze beżowym może być również wykorzystana do dekoracji ścian. Przed nałożeniem folii ściennej na odpowiednią powierzchnię, należy ją przygotować. Obejmuje to na przykład usuwanie resztek starych tapet, naprawianie luźnych murów oraz prostowanie wgnieceń, pęknięć i rys. W przeciwieństwie do zwykłych tapet, folię skórzaną można usunąć ze ściany jednym ruchem