Folia na meble - jednokolorowa 8047

  • Zamów metry bieżące
    W naszym sklepie oferujemy możliwość zamówienia niepełnych metrów bieżących, np. 2,3m - minimum 1mb
    Wybierz folię z dostępnych szerokości rolki, długość docięcia jest dowolna. Zamówienie metrów bieżących to idealne rozwiązanie do oklejenia dużych powierzchni lub wycięcia nietypowych kształtów.

    Przykład: Po wpisaniu „2,3“ w polu „metry bieżące“ otrzymasz folię w wybranej szerokości (np. 1,52m) i długości 2,3m. Folia dostarczana jest zawsze w jednym arkuszu.
cena zawiera 23% podatku VAT

produkt dostępny w naszym magazynie
Nr.: af-8047

Zestaw montażowy w komplecie bez dopłaty

Zestaw montażowy w komplecie bez dopłaty

Do każdego zamówienia naszych folii meblowych otrzymają Państwo zestaw narzędzi. Zawiera rakiel i nóż tnący.

Instrukcja montażu foli meblowych

  • Folia meblowa Dove Blue firmy Windowfilms przylega do wszystkich gładkich, płaskich, stałych i sztywnych powierzchni. Składa się z wytłaczanej warstwy wierzchniej, folii PVC, folii bazowej, warstwy kleju i folii nośnej. Zintegrowany klej akrylowy zapewnia bardzo mocne mocowanie. Jest on odporny na wilgoć i przywiera całkowicie samodzielnie. Do montażu naszej folii meblowej nie jest potrzebny dodatkowy klej ani inny płyn montażowy. Ponadto folia meblowa dove blue posiada doskonałe właściwości. Jest nie tylko odporny na wodę i płyny, ale także odporny na wysokie temperatury i trudnopalny. Nawet kwasy, takie jak etanol, wino, kawa, cola czy sól nie są w stanie jej zaszkodzić. Dzięki temu folia doskonale nadaje się do zastosowania w kuchni. Jej antybakteryjny charakter sprawia, że jest idealna do zastosowania jako folia samoprzylepna do kuchni. Specjalne materiały znajdujące się wewnątrz folii sprawiają, że ani zarazki ani bakterie nie osiadają w niej i nie rozprzestrzeniają się na meble folia dove blue.