Folia na meble - drewnopodobna 1202

  • Zamów metry bieżące
    W naszym sklepie oferujemy możliwość zamówienia niepełnych metrów bieżących, np. 2,3m - minimum 1mb
    Wybierz folię z dostępnych szerokości rolki, długość docięcia jest dowolna. Zamówienie metrów bieżących to idealne rozwiązanie do oklejenia dużych powierzchni lub wycięcia nietypowych kształtów.

    Przykład: Po wpisaniu „2,3“ w polu „metry bieżące“ otrzymasz folię w wybranej szerokości (np. 1,52m) i długości 2,3m. Folia dostarczana jest zawsze w jednym arkuszu.
cena zawiera 23% podatku VAT

produkt dostępny w naszym magazynie
Nr.: af-1202

Zestaw montażowy w komplecie bez dopłaty

Zestaw montażowy w komplecie bez dopłaty

Do każdego zamówienia naszych folii meblowych otrzymają Państwo zestaw narzędzi. Zawiera rakiel i nóż tnący.

Instrukcja montażu foli meblowych

  • Nasza jasnobrązowa folia do drewna jesion składa się z wytłoczonej warstwy ochronnej, folii PCV, folii bazowej, specjalnej warstwy klejącej i papieru podkładowego. Te ostatnie muszą być usunięte przed montażem, w przeciwnym razie folia meblowa nie może rozwinąć swojej siły klejenia. Warstwa klejąca składa się z akrylowego materiału klejącego, który jest samoprzylepny i niewrażliwy na wilgoć. Z tego powodu cała powierzchnia folii drewnopodobnej jesion jest wodoodporna i odporna na działanie zarazków, grzybów i bakterii. Ponadto, folia jest bardzo wytrzymała i odporna na kurz, brud, ścieranie, a nawet kwasy, takie jak sól i etanol. W pomieszczeniu film wygląda bardzo prosto, nienachalnie i naturalnie. W celu uzyskania optymalnej przyczepności zalecamy montaż tylko na sztywnych, czystych i nieporowatych powierzchniach. Pod wpływem ciepła folia drzewna ulega wyjątkowej odkształcalności i staje się przez krótki czas elastyczna. Podczas montażu można więc ułatwić sobie zaginanie narożników i krawędzi za pomocą suszarki na gorące powietrze.