Folia na meble - jednokolorowa 8189

  • Zamów metry bieżące
    W naszym sklepie oferujemy możliwość zamówienia niepełnych metrów bieżących, np. 2,3m - minimum 1mb
    Wybierz folię z dostępnych szerokości rolki, długość docięcia jest dowolna. Zamówienie metrów bieżących to idealne rozwiązanie do oklejenia dużych powierzchni lub wycięcia nietypowych kształtów.

    Przykład: Po wpisaniu „2,3“ w polu „metry bieżące“ otrzymasz folię w wybranej szerokości (np. 1,52m) i długości 2,3m. Folia dostarczana jest zawsze w jednym arkuszu.
cena zawiera 23% podatku VAT

produkt dostępny w naszym magazynie
Nr.: af-8189

Zestaw montażowy w komplecie bez dopłaty

Zestaw montażowy w komplecie bez dopłaty

Do każdego zamówienia naszych folii meblowych otrzymają Państwo zestaw narzędzi. Zawiera rakiel i nóż tnący.

Instrukcja montażu foli meblowych

  • Nasza folia samoprzylepna czarna błyszcząca to wysokiej jakości folia do mebli, którą możesz zastosować w swojej kuchni. Jest zaprojektowany z nowoczesnym wyglądem i ma lustrzaną powierzchnię z wykończeniem na wysoki połysk. Jego głęboki czarny kolor jest szczególnie nowoczesny i pomaga nadać przytulności dużym przestrzeniom. Specjalny uszczelniacz na wierzchniej warstwie zapewnia odporność folii na wodę, ciepło, ścieranie, kurz, brud i kwasy. Płyny takie jak kawa, sos sojowy, cola czy wino można łatwo usunąć. Nie ma niebezpieczeństwa, że uszkodzą one powierzchnię. Ponadto specjalne surowce zawarte w folii zapobiegają namnażaniu się zarazków, grzybów i bakterii w lub na folii samoprzylepnej czarnej błyszczącej. W kwestii pielęgnacji nie trzeba przestrzegać żadnych dodatkowych instrukcji. Nie potrzebujesz żadnych specjalnych środków czyszczących ani pielęgnacyjnych. Do dokładnego wyczyszczenia powierzchni foliowanych wystarczy już wilgotna i miękka szmatka.