Folia na meble - jednokolorowa 8335

  • Zamów metry bieżące
    W naszym sklepie oferujemy możliwość zamówienia niepełnych metrów bieżących, np. 2,3m - minimum 1mb
    Wybierz folię z dostępnych szerokości rolki, długość docięcia jest dowolna. Zamówienie metrów bieżących to idealne rozwiązanie do oklejenia dużych powierzchni lub wycięcia nietypowych kształtów.

    Przykład: Po wpisaniu „2,3“ w polu „metry bieżące“ otrzymasz folię w wybranej szerokości (np. 1,52m) i długości 2,3m. Folia dostarczana jest zawsze w jednym arkuszu.
cena zawiera 23% podatku VAT

produkt dostępny w naszym magazynie
Nr.: af-8335

Zestaw montażowy w komplecie bez dopłaty

Zestaw montażowy w komplecie bez dopłaty

Do każdego zamówienia naszych folii meblowych otrzymają Państwo zestaw narzędzi. Zawiera rakiel i nóż tnący.

Instrukcja montażu foli meblowych

  • Folia meblowa Polar White Glossy firmy Windowfilms jest folią samoprzylepną o wysokim połysku z lekkim efektem lustrzanym. Jego jasny wygląd sprawia, że małe pomieszczenia wydają się optycznie większe. Ponadto harmonijnie i dyskretnie łączy się z różnymi stylami wnętrz i uzupełnia nowoczesne trendy, takie jak Boho, Scandi, Hygge czy Japandi. Antybakteryjna i wodoodporna struktura folii pozwala również na jej zastosowanie w pomieszczeniach przemysłu spożywczego, np. w kuchni. Za pomocą folii meblowej polar white glossy można odnowić stary blat, wyblakłą folię mebli kuchennych lub zakryć wytarte fronty kuchenne. Przed montażem należy dokładnie oczyścić wszystkie powierzchnie i w razie potrzeby usunąć uporczywe zabrudzenia za pomocą skrobaka. Zdemontować drzwi szafek i szuflad oraz odkręcić poszczególne części, takie jak uchwyty i zawiasy. Foliować każdy element z osobna. Montaż może być wykonany samodzielnie i bez specjalistycznej wiedzy. Szczegółową instrukcję montażu znajdą Państwo na naszej stronie internetowej