Folia na meble - jednokolorowa 8144

  • Zamów metry bieżące
    W naszym sklepie oferujemy możliwość zamówienia niepełnych metrów bieżących, np. 2,3m - minimum 1mb
    Wybierz folię z dostępnych szerokości rolki, długość docięcia jest dowolna. Zamówienie metrów bieżących to idealne rozwiązanie do oklejenia dużych powierzchni lub wycięcia nietypowych kształtów.

    Przykład: Po wpisaniu „2,3“ w polu „metry bieżące“ otrzymasz folię w wybranej szerokości (np. 1,52m) i długości 2,3m. Folia dostarczana jest zawsze w jednym arkuszu.
cena zawiera 23% podatku VAT

produkt dostępny w naszym magazynie
Nr.: af-8144

Zestaw montażowy w komplecie bez dopłaty

Zestaw montażowy w komplecie bez dopłaty

Do każdego zamówienia naszych folii meblowych otrzymają Państwo zestaw narzędzi. Zawiera rakiel i nóż tnący.

Instrukcja montażu foli meblowych

  • Stare meble można całkowicie odmienić za pomocą samoprzylepnej folii kolorowej Light Beige firmy Windowfilms. Zużyte powierzchnie są elegancko ukryte i sprawiają, że Twoje ulubione przedmioty znów wyglądają jak nowe. Dzięki zastosowaniu folii meblowej obywa się bez rozległych prac remontowych, hałasu, brudu, kurzu i możliwych czasów schnięcia. Wszystkie zafoliowane elementy mogą być ponownie użyte bezpośrednio po montażu. Podczas obróbki nie powstają nieprzyjemne zapachy. Samoprzylepna folia kolorowa jasnobeżowa ma matową powierzchnię z nierzucającym się w oczy zabarwieniem. Pod spodem znajduje się folia PVC, jak również folia bazowa, warstwa klejąca i ochronna folia pokrywająca. Przed montażem należy koniecznie usunąć folię ochronną, aby klej akrylowy mógł przylegać do podłoża. Kieszenie powietrzne pod folią muszą być następnie wyciśnięte za pomocą ściągaczki. W tym celu należy zawsze przesuwać dostarczone narzędzie od wewnątrz na zewnątrz, najlepiej równomiernymi ruchami. Z przyjemnością wyślemy Ci bezpłatną próbkę na życzenie